www.sudzibas.lv VCA Jugla Slikta komunikācija

VCA Jugla - Slikta komunikācija

3.08. Bijām uz pirmā mēneša vizīti. Pediatre nosūtīja dēlu pie bērnu neirologa, lai paskatītos, vai mums ir/nav vajadzīgas masāžas, jo mums ir neliels tonuss. Es uzreiz caur eveselibaspunkts.lv pieteicu viņu valsts apmaksātai vizītei Rīgā, Juglas poliklīnikā. Man uzrādīja, ka pieteikums ir apstiprināts, arī e-pastā atnāca, ka viss ok. 5.08. Nezinu kāpēc, iegāju atkal Eveselibaspunkts, lai paskatītos, vai viss ok un ko es ieraugu? - mans pieteikums ir noraidīts. Gribēju pieteikt pa jaunam, bet pēkšņi vairs nav nevienas brīvas valsts apmaksātas vietas, lai gan 3.08. , kad pieteicu, bija 4 brīvi laiki no kuriem izvēlēties. Labi ok, nav tik steidzams tas neirologs, bet fakts kā tāds, ka es netiku nekādā veidā informēta par to, ka pieteikums, tomēr, ir noraidīts. Ne man piezvanīja, ne uzrakstīja sms vai e-pastu. Ja es nebūtu čuja pēc iegājusi netā paskatīties, vai viss ok, mēs pa velti būtu aizbraukuši uz vizīti nostādot sevi muļķa lomā!

05.08.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

P

Комментарии (2)

P Pruse11 26.07.2022
Bardaks un slikta komunikācija.

Liels bardaks,pieraksti ļoti bieži ,kā rezultātā kvalitatīvi nespēj apkalpot,veidojas liela drūzmēšanās.Arodārste bez medicīnas apģērba un maskas.

S Sudzibas.lv Admin 23.09.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы