Vugd - Slikta attieksme pret darbiniekiem

Labdien.
​​​​ir redzētas sūdzības par ugunsdzēsēju darbu, bet nez kāpēc neviens ugunsdzēsējs neiesniedz sūdzību par darba apstākļiem. Piemēram, Bauskas VUGD ugunsdzēsējiem netiek nodrošinātas elementāras higiēnas preces (piem. Tualetes papīrs, ziepes, salvetes utt.) , bet vadībai gan ir. Par ko tā ir izpelnījusies tādas extras?
Drausmīgi ka valsts nevar nodrošināt pašu minimumu un darbiniekiem pašiem jānes un jātur skapīti savu t. Papīra rulli un ziepes.
Apkopējai jāmazgā grīda bez jebkādiem tīrīšanas līdzekļiem, ar vienkāršu ūdeni.
Vai tā ir visur vai tikai Bauskas VUGD?

K

Комментарии (1)

Работяга 14.05.2018

Ziepes vienalga vajadzes nest savu, jo parasti ja stradniekam vajag ziepes tad perk parasti saimnieciskas ziepes, ja iesi ar to dusa tad par tevi pasi saimnieki smiesies jo vini majas mazgajas ar dusas kondicionieru...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы