LV RU
www.sudzibas.lv TOP Partika slikts serviss

Top Veikals - slikts serviss

Jau vairāk kā pusgadu pie šī veikala stāv bomzis alkohola reibumā un diedelē visu laiku naudu, citreiz viņš ir nostājies veikalāpie ieejas un traucē. Veikala vadītājai laikam pie vienas vietas,ka viņš traucē gan pircējiem, gan arī cilvēkiem kuri grib ieskriet fiksi pie bankomāta noņemt naudu. Tāpat pēdējā laikā novēroju,ka veikalā kasieri mainās ik pēc pāris mēnešiem, viņi visi pārsvarā izskatās nikni, citi pat nesveicinās, izskatās,ka vadītaja viņiem bojā garstāvokli, jo pati staigā visu laiku neapmierināta un dusmīga. Tad atliek tik izdarīt secinājumus,ka darbinieki tur ilgi neuzkavējas tieši vadītājas dēļ. Visas foršās pārdevējas ir aizgājušas prom no šī veikala.

08.07.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

D

Комментарии (8)

Oskars Oskarsons 08.07.2020

Vai veikala vadītājai ir tiesības iet ārā uz ielas un dot norādījumus, kur bomzis drīkst stāvēt?
Ja kādam tas traucē, sauciet pašvaldības policiju.

D dancemonkey 08.07.2020

ok neņemsim ielu vērā, bet to,ka bomzis nostājās veikalā pie vārtiņiem un stāv diedelē naudu,noliek savu alus bundžu turpat uz radiātora, bet veikala vadītāja pofigistiski iet garām vai tad veikala vadītajai nav pienākums pateikt apsargam lai pavada bomzi no veikala ārā?

D dancemonkey 08.07.2020

Neiet runa par fizisko spēku, bet pateikt,ka viņam nav jāatrodas veikalā alkohola stāvoklī un pateikt lai iet ārā.

D dancemonkey 08.07.2020

nav jēga skaidroties. Novēlu Jums arī tādu pašu bomzi,katrā veikalā kur ejat iepirkties, kurš diedeles katru reizi no Jums naudu un nekautrēsies arī no Jūsu bērna pasīt 0.40 centus aliņam un pēc atteikuma dzirdēt pāris rupjas frāzes krievu valodā.

D dancemonkey 08.07.2020

Pulkveža Brieža iela 14, Liepāja

T Toms Zeliksons 08.07.2020

Nu veikals jau noteikti nav atbildīgs par cilvēkiem, kas stāv netālu no tā durvīm. Es ļoti šaubos, ka tas "bomzis" ir viens no veikala darbiniekiem.

K klinģeris 08.07.2020

Tas ir TOPa talismans, neņemiet vērā.

D dancemonkey 09.07.2020

Es arī suvalaik strādaju veikalā un mums pie veikala stāveja vietējais dzērājs, pircēji nāca un sūdzējās,ka viņš traucē, diedelē cigaretes vai naudu aliņam. Vadītāja piegāja un viņam pateica,ka viņam te nav jāstāv, ka traucē cilvēkiem gan pārvietoties, gan mierīgi ieiet iepirkties. Un arī pateica,ka sauks pašvaldības policiju ja tur stāvēs. Un viss, čalītis vairs nestāveja pie veikala. Bet te pie topiņa citreiz vēl atnāk viņa kompanjoni( pudeles brāļi), nostājās bariņā un diedelē no visiem naudu. Ja viņi atrodas veikala teritorijā, tad arī veikalaa vadītājai ir jārīkojas lai viņi tur vairs nestāv un netraucē. Baigi patīkami iet uz veikalu kad turpat blakus ieejai stāv sasits, netīrs pohains bomzis, citreiz ar puņķainu bārdu vai kaijām nokakātu pufaiku.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы