LV RU

TOP Partika - Veca pārtika

Jau kuro reizi veikalam nav uzticības, nepārtraukti jāseko līdzi ēdiena derīguma termiņam, jo visu laiku starp labajām precēm apzināti tiek atstāti produkti ar jau sen izbeigušos derīguma termiņu. Vakar iegādājos štriceli, par pilno cenu un neapskatījos termiņu, protams, atnākot mājās sajutu, ka tā dīvaini garšo, izrādās tai jau ir pelējums un pārsniegts divu dienu termiņš.
Kā arī janvāra pirmajās dienās devos iegādāties Holandes sieru salātiem, bet nevarēju atrast svaigu sieru, termiņš bija 27.12.2019. Un pārdevēja, protams, neko paskaidrot nevarēja kādēļ joprojām plauktos atrodas veca prece.
Ja codē būtu iespēja doties iepirkties kādā citā veikalā, esmu pārliecināta, ka top! Apmeklētu tikai zemākās kārtas cilvēki, kuriem vienalga vai ēd vecu pārtiku!

17.01.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (5)

T Turkey901 17.01.2020

Mazpilsētā ir niecīgs iedzīvotāju skaits, taču visi grib redzēt maksimālu sortimentu, 80 % no kura dodas uz izgāztuvi ar termiņiem, diemžēl, arī veikalu var saprast, kuram rentabilitāte ir tuvu nullei.

"esmu pārliecināta, ka top! Apmeklētu tikai zemākās kārtas cilvēki, kuriem vienalga vai ēd vecu pārtiku!" - interesanti pie kādas kārtas pieder pati Dina Pelēķe ar savām salāpītajām retūzenēm un piesarkušo feisu?

A arnitaa 18.01.2020

Zemākās šķiras cilvēki? Arbeit macht frei, ja?

BondsBonds 18.01.2020

Tevi tur ar varu velk, augstākas šķiras cilvēk?

Džozefīne 18.01.2020

Nu tad seko līdzi termiņiem un nepērc vecu pārtiku, un neņaudi te.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы