LV RU
www.sudzibas.lv TOP Partika Slikts serviss

TOP Partika - Slikts serviss

Labdien. Nedēļas nogale mana darba kolēģe pie kases uzreiz neatrada mak sajuma karti maka un kamēr meklēja pārdevēja Evita J. Izteicas ka " mēs te uz parada nedodam! ", neskatoties uz to ka neviens uz parada neprasīja. Karta bija atrasta, prece samaksāta, bet situācija bija apkaunošu. Šodien es paprasīju nosvērt man 2 mazsālītas siļķes ar galvam. Pārdevēja Rita G. (jauns meitens - māceklis) , uz manu lūgumu atbildēja "Fuj", otra pārdevēja Evita K. Saka komentēt, ka Ritai neveicas ar pircējiem un bus ņiemties ar"Sho Silki". Talāk rita teatralizēti svēra zivs, ar sejas izteiksmi un kustībam radot Rindai ka viņai riebas siļķes un pircēji kas to pērk. Pēc tam sekoja ilgstoša mazgāšanas un galda kopšana. Es nožēloju ka nenofilmēju to teātri vai nenopirku cita veikala. Musu veikals ir "lauki", mes neprasam lai pardeveji smaida un būtu laipni. Mēs neprasam lai mums palīdzētu ko atrast, jo tas ir "neiespejama missija". Bet var taču vismaz iztērēties pieklājīgi. Ar cienu, Irina Veigure.

15.02.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (13)

Džozefīne 15.02.2020

:D :D

D Dace Koltova 15.02.2020

Ja tada attieksme nu noneikti nav saprotama ,bet nevajag nemt visu ta galva cilveki ir dazadi un japienem vini tadi kadi ir.

G Ginta Sarmule 15.02.2020

Nepiekrītu. Ja strādā apkalpojošā sfērā, tad jāuzvedas atbilstoši. Lai TOP vadība rīko kursus un iemāca saviem darbiniekiem kā jāizturas pret veikala apmeklētājiem. Mēs katrs darām to darbu kuru esam izvēlējušies. Ja nepatīk ej prom.

T Turkey901 15.02.2020

Nevienam jau nepatīk, jo īpaši par minmālo atalgojumu, taču katrs izdzīvo kā var un kur var!

E Evita J. 18.02.2020

Mēs smaidam, ja klients komunicē ar mums, ar cieņu izturamies pret visiem, pat tiem, kuri atnāk izgāzt uz mums savu slikto garastāvokli.1000x dienā Sakam lūdzu un paldies.. Mēs rādam kur kas atrodas, pat vaIrākas reizes dienā mes katra, pat kasieris skrien pa pus veikalu, ja klients kaut ko neatrod. Tikai nevajag tagad vienas neSmukas siļķes vai joka situācijas dēļ, mūs visas darbinieces par "laukiem" saukāt.
Kā vispār šīs sūdzības autore var savu savu dienesta stāvokli izmantot, uzrakstot mūsu visu uzvārdu pirmos burtus.
Jo es 100%zinu, ka šī persona manu uzvārdu top veikalā nevarēja nekur ieraudzīt.
Tas nav ētiski, tas nav pareizi.
Ja ir kādas pretenzijas pret konkrētu cilvēku, nāc, runā, saki acīs viņam, nevis noliec visa veikala darbinieces.
Problēmu risina runājot, nevis aprunājot aiz muguras.

I Indzy 19.02.2020

Vajadzētu Latvijas Pasta vadībai saviem darbiniekiem iemācīt pareizi latviski izteikties,nerunāsim par pareizrakstību...

T Turkey901 19.02.2020

Būtu jāmaksā pavisam cita alga, lai izglītoti cilvēki ietu tur strādāt!

hartijs 15.02.2020

Par to parādu, es uztvertu kā humoru. Bet par siļķi, nu ja nevari, tad tas darbs nav priekš tevis.

E Evita J. 18.02.2020

Paldies,Tas arī bija joks.
Uzreiz nevarēja pateikt,ka kliente apvainojās,ja būtu pamanījusi,uzreiz būtu atvainojusies,nevis dienā,kad no priekšnieces uzzināju,ka tas aizskāra klienti. Personīgi ar viņu viss ir izrunāts un apsolīju vairs tik tizli nejokot.
Bet,lai būtu skaidrs,šī sūdzības sniedzēja nav pat šī jociņa upure,par ko ir liels šoks,ka mūsdienās cilvēki ir gatavi uz visu,lai tikai kāda cita stāstīto publiskotu tālāk kaut kāda sava ego apmierināšanai.
Skumji,bet fakts.

BondsBonds 15.02.2020

Cilvēks jauns, nepatīk, maz pieredze ar jēlu beigtu zivi. Kādā sakarībā tevi vispār tas skar? Tu esi tā padomju tante kura krata ar pirkstu? Dzīvo savu dzīvi, nelien citu dzīvēs. Veikals ir publiska telpa, tavas tiesības beidzas kur sākas pārējo.

N Noboby 16.02.2020

Tavs pēdējais teikums tik ļoti parāda cik stulbs esi ka man pat kauns palika

Rīgа 15.02.2020

Rita ir pabeigusi kādu no biznesa vadības "augstskolām" un strādā savā sapņu darbā

Saivii 19.02.2020

Buutu ar to siljkji pa seju uzshaavusi paardeveejai,lai pamostaas un saprot,ka par to vinjai naudu maksaa !

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы