РешеноTOP Partika - Slikts servis

Viesītes top veikalā tika vaļā no vienas īgņas kas sēdēja aiz kases un rēja visiem virsū, tad nu tagad tur uzradusies mūmija, ne labvakar ne uz redzēšanos neko pilnībā, bet kad vīrieši jāapkalpo tad nu laipna bez gala, kāpēc visas pārdevējas preces pat maisiņā saliek un ir laipnas pret visiem pircējiem. Varbūt pārdevējai Evitai jāmaina darbs.

15.06.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена Minhats 15.06.2019

Sweicināti gribētu dzēst sūdzību par Viesītes top veikalu.vienkārši varbūt pātdevējai gadījusies slikta diena.

M

Комментарии (2)

I Irfedr 15.06.2019

Jūs nevarat pārdzīvot, ka Evita jums nepievērsa tādu uzmanību kā viriešiem. Vai to ka tie vīrieši jums nepievērš uzmanību, bet Evitai.
Ar tādu attieksmi kā jums kādu laipnību jūs gaidat?

M Minhats 16.06.2019

Laikam Jūs nedaudz neaptēsta.iet runa par elementāru apkalpošanu,ja strādā apkalpošanas sfērā,visi klienti jāapkalpo vienādi ja arī kāds nepatīk,Jums par to algu maksā.var redzēt ka komentāru rakstijis bērns ,vai kāda kas nesajēdz kas ir darba elementāra ētika.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы