www.sudzibas.lv TOP Partika Slikta apkalpošana

TOP Partika - Slikta apkalpošana

Labdien. Šodien 07.02.2024. Veikalā top tirdzniecības centrā Ogres prestižs veikala vadītāja rupji izturējās pret jauniešiem, kuri par preci norēķinājās ar sīknaudu. Jauniešiem bija 5 eiro dažāda nomināla monētās. Veikala vadītāja kliedza uz bērniem, lai nestaigā uz veikalu kā bomži, kā neesot kauna kā mācoties prestižā skolā, (Ogres tehnikuma audzēkņi) bet esot tādi ubagi, ka ejot uz veikalu ar sīknaudu. Tad jaunieši tika nofotagrafēti, pēc vadītājas teiktā lai nodotu bildes apsargam. Un pateica lai uz šo veikalu vairs nenāk.

07.02.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

1

Комментарии (2)

T tainsīgatiesa 07.02.2024

tulīt pieskries kastrēts-impotents, lūzer-apkopējs, bez_vārds, ar slimo naidu pret bērniem un invalīdiem :D

Labdien! Vietējā top! izvērtējam katru atsauksmi un attiecīgi rīkojamies. Aptaujājot darbiniekus, aprakstīto situāciju nevaram identificēt. Vai varat, lūdzu, precizēt pie kuras kases incidents noticis un kurā laikā. Pēc informācijas precizēšanas pārbaudīsim novērošanas kameras un veiksim pasākumus, lai šādi gadījumi neatkārtotos. Aicinām sazināties ar mums epastā [slēpt]@toppartika.lv

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы