LV RU
www.sudzibas.lv TOP Partika Sapuvis sortiments par nekustamā īpašuma iegādes cienīgām summām!!!

TOP Partika - Sapuvis sortiments par nekustamā īpašuma iegādes cienīgām summām!!!

Visai bieži novērojama situācija, ka gaļa un desa ir novesta līdz tādai dimensijai, ka pat melnajam caurumam gribas vemt. Izsakoties vienkāršāk Cenas ir neadekvātas! Tas jo īpaši attiecas uz ātri izlietojamiem produktiem, kas šeit ir prioritāte. Un ļoti liela daļa ir uz atlaidi. Ja gadās gaļa, desa, dārzeņi (nu augļi vēl ir ok, sausi vnk) , tad vienai Vienībai atlaide pienākas 20 centi, kas sastāda 12%, kas ir klaja ņirgāšanās par cilvēka dvēseli!

Es labprāt dotos uz citu veikalu, bet šā brīža fiziskais stāvoklis liedz veikt ceļu atpakaļ. Kā nekā līdz tuvējam konkurentam Mellužos ir trīs stacijas turp un atpakaļ. Domāju zināt kā mani patiesībā sauc - visa pašvaldība no bulduriem līdz slokai zina manu seju.

Ziniet, es necietīšu, ka man ir jāpērk pie jums, goda vārds, atkritumi... Kāpēc jau uz sektora nevar norādīt musorņika zīmi sarkanā trijstūri ar dzeltenu aizpildījumu? Šie produkti taču atrodas blakus reāli normāliem, glīti iepakoti, tā ka uzreiz no ārpuses nav iespējams konstatēt šo smaku.

Ņemot vērā ka facebook esat man straiku par rupjībām uzlikuši, es rakstu šeit. Kauns un negods zīmolam!

Plus vēl monopolists, visā reģionā nav citas vietas kur pirkt pārtiku!
Tas ko nopirku pagāju šoreiz (šajā pirmdienā) bija izņēmums visā manā pieredzē, kad nenopirku neko no izgāztuves paņemtu. Un otrā kad ierados pēc straika saņemšanas.

Bet tā kā esat man nodarījuši finansiālus zaudējumus (ne tikai man bet visam reģionam) , tad aicinu uz šī veikala juridiski attaisnotu demolēšanu ar varas pārstāvju rīcību. Plus vēl paši saņemsiet par to samaksu no valsts.

Petīcija pret nabadzību atrodas šeit ==========> https://ieej.lv/nabadzibApeticija

19.02.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (4)

M Mego izmeklētājs 19.02.2020

Pilnmēness tā kā butu cauri .

Saivii 19.02.2020

Zaaliites cilveeks laikus nav iedzeeris..

V VilnisBanga 20.02.2020

Pat melnajam caurumam gribas vemt :D:D:D

N Noboby 20.02.2020

Lūdzu neizmanto tik stulbus fiziķu jokus. Man pat kauns

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы