TOP Partika - Krāpšana

Trešo reizi pēc kārtas tieku apšmaukta jūsu veikalā, 2 reizes tāpēc ka norādīta nepareiza Cena plauktā un pie kases iesita ko citu, kas bija arī vienam produktam šinī reizē ko lūdzu izņemt ārā no pirkuma, bet šoreiz par otru preci atrāva nervu, nocenoto preci iesita pa pilnu cenu uz ko es aizrādīju un uz ko pārdevēja atsaucas - a ja viņš ir nocenotas produkts un tāpatās beigās atbraucot mājās pārskatot čeku produkts tika iesist pa linu cenu, protams runa iet tikai par 1,15 eiro starpību (iepriekšējās reizes tā bija 3,20 un 1,57) , bet tāpatās ļoti kaitinoši, ar citiem jūsu veikaliem nav nekādu problēmu bet tieši šinī vairāk nemēģināšu iepirkties!

13.05.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

I

Комментарии (2)

S Stepanovs69 14.05.2022

Jā, Saulkrastu Topā vairākkārt esmu manījis tieši šo pašu variantu, bez tā -vairākas reizes ir sanācis,ka it kā netīšām pārdevēja iesit kasē preci dubultā, un kopš tā laika vienmēr ņemu čekus. Vienā konkrētā gadījumā pārdevēja (Olga, ja nemaldos) pieturēja čeku, uzlikdama tam virsū roku, protams, ka paprasīju, lai dod man čeku. Un protams, atkal bija iesista prece dubultā, lai vēlāk varētu noņemt naudiņu no kases ar čeka labojuma palīdzību un iebāztu sev kabatā.

Paldies par Jūsu atsauksmi. Lai izvērtētu Jūsu komentāru, mums nepieciešama informācija, par kuru no veikaliem Jūs rakstāt. Precīzāku situācijas aprakstu varat sūtīt e-pastā uz [slēpt]@toppartika.lv

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы