LV RU

TOP Partika - Krāpšana

Strādā tur viena sieviete ar baltiem matiem ap 45 - 50 gadiem, kura šmauc pircējus pat uz lielu summu, ja dot naudu lielā apjomā pārtikas veikalā top Preiļos Rēzeknes ielā. Lūgums nomainīt viņu uz citu, jo tādām kā viņai "gopņikam" nedrīkst vispār uzticēties, jo dažreiz uzšmauc kaut kā uz 1-2 eur pat ja ar karti maksā par produktiem.

09.05.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (1)

R Rusis35 03.04.2021

Sveiki. Gribētu pateikt pāris vārdus par kasieriem Aizputes pilsētā, zvaigžņu ielā 2. Paldies par laipnību un foršu attieksmi. Braucot cauri Aizputei iegriežot top veikalā jau 3x, tur sagaidīja laipns apsargs, tāpat kasiere Lauma, piefiksēju vārdu stāvot pie kases, bija ļoti laipna un atņem labdien pirms paspēj pats pircējs pasveicināt. Palūdzot ielikt krējumu maiziņā, Lauma ar prieka saucienu "protams!" Nedomājot divreiz to izdarīt. Liels paldies veikalam Top. Ir jauki apzināties, ka veikalā ieejot tevi sagaida ar prieku un laipnību. Noteikti iegriezīšos vēl!😍

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы