LV RU
www.sudzibas.lv TOP Partika Darbinieka izturēšanās pret klientu ir ļoti necilvèciska un nelaipna.

TOP Partika - Darbinieka izturēšanās pret klientu ir ļoti necilvèciska un nelaipna.

Sveiki, šodien biju iepirkties veikalā Top!, iepērkoties netīšām apgāzu alus pudeli, kas izšķīda pa veikala grīdu, tad pienāca pie manis veikala darbinieks un sāka nelaipni runāt (nosauca par tizlu, ka esmu stulbs un rokas aug no *****) . Pasaucu veikala menedžeri, menedžeris pienāca pie manis un pateica, ka nemāku pudeles ņemt no preču plaukta, pat nedomāja atvainoties par kolēģa nelaipnību un negrasījās risināt problēmu... Tāpēc es izgāju no veikala. Šāda nelaipnība no darbinieku puses ir necilvēciska un pāri robežām.

24.05.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (6)

K Kartupeļu ēdājs 28.02.2020
Apkrāpa griķu daudzumā

Iegādājos Dobeles griķus , uz iepakojuma rakstīts 1 griķis , attaisīju iepakojumu , pārskaitīju , bet esmu vīlusies , jo tur bija rīsi nepareizā skaitā ! Vispār vajadzētu likvidēt šo uzņēmumu - pilnīgi pērtiķi !

S Sudzibas.lv Admin 02.07.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

D DanielsNikiforov 01.03.2020
Krāpšan

No konta nolasīja 4 eiro vienkārši tā . Uz telefon pat nav ielādēta programma Bolt..

S Sudzibas.lv Admin 02.07.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Es šajā visā tekstā izlobīju tikai vienu - pohains rukažops demolē veikalu, plēš preces un ir ļoti neapmierināts, ka viņam par to aizrāda.

V Vagons komā 25.05.2020

Komon, ja vilcienā sūdus ar strūklu pirms tam yem blakus lēja,tad vel saprotu

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы