LV RU
www.sudzibas.lv TOP Partika Apkalpojošais personāls

TOP Partika - Apkalpojošais personāls

Iepērkoties veikalā iegādājos alkoholisku dzērienu, un pie kases man pieprasa dokumentus. Man ir jau pāri 30, un neizskatos pēc nepilngadīgas. Tas viss izskatījās pazemojoši un kā ņirgāšanās par cilvēku. (abas darbinieces smīnēja) ir labāk jāizvēlas personāls-pārdevējai kaut drusku vajag orientēties pēc cilvēka izskata nevis pazemot.

29.09.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

P

Комментарии (7)

S Spuris 29.09.2020

Jums vajag priecāties,ka uzskata par jaunāku :)

H Helsu 29.09.2020

Zel ka esat tik viegli ietekmejama. Sakuma butu priecajusies, ka pardeveji jums izsaka komplimentu jusu vecuma vel prasot dokumentus. Un viniem darba pienakumos ir parliecinaties vai konkretais pircejs ir pilngadigs un rēķināties, ka perkot alko vai cigas dokumenti ir jabut lidzi. Kasieriem nav jadoma un jamin jusu vecums,jo likums nosaka dokumentus radit obligati lidz 25 gadiem un kasieram nav jamin vai jazile cik jums gadu. Nav dokumentu nav dziras, pilnībā normala situācija.

Smiekligi ir tas, ka pedejas sudzibas visur jums tie kasieri smina aiz muguras 😁

M Mego izmeklētājs 30.09.2020

Nu nepērciet alkoholiskus dzērienus.un pārdevējam nav jūs jāpeta un jāmin ir vai nav gadi ,gabals nokrita pasite bij jāparāda

P Pirceja31 30.09.2020

Un ko man tagad karu reizi jāņem pase līdzi uz veikalu,kad būs nepieciešams nopirkt alkoholu?Es neuzskatu to par komplimentu,ka man noņem 15 gadus.

H Helsu 30.09.2020

Nu bl* nenem dokumentus, bet velak nepis pratu citiem, ja nepardos.

B BK 01.10.2020

Prātin nāc mājās.

I Ilona Pulka 08.04.2021

Par to ir tikai jāpriecājās, ka uzskata par jaunāku.
Man manos 47 uzprasīja divos veikalos dokumentu, biju šokā, ka tik labi izskatos citu acīs :)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы