LV RU
www.sudzibas.lv TOP Partika Par to ka bilde darbinieki cilvekus bez ta atlaujas

Top - Par to ka bilde darbinieki cilvekus bez ta atlaujas

Labdien es sodien iepirkos top veikala un pirms manis bija cilveks ar sejas masku iegajis veikala un es dzirdeju ka pardeveja vai darbinieks bija nobildeJusi vinu un smejas par to. Vai tas ir norMali?
Vel biju paludzis lai izdzes bildi ka bez atlaujas nobildeja un atbilde bija sada”mans telefons daru ko gribu”

22.03.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (3)

Vienlaikus jāuzsver, ka Vispārīgās datu aizsardzības regulas noteikumus nepiemēro tādai personas datu apstrādei, kuru fiziska persona veic tikai personiskām vai mājsaimniecības vajadzībām, ar nosacījumu, ka tā nav saistīta ar profesionālu vai komerciālu darbību.

L Livva 22.03.2020

Neiedziļinoties Datu regulas niansēs, pastāv tāda lieta kā noteikumi darba vietā un diez vai TOPā esošie paredz darba laikā spēlēties ar telefoniem un bildēt klientus. Ļoti rupji, pilnīgi noteikti vajadzēja saukt policiju, kā arī uzrakstīt kurā TOPā tas notika, jo Latvijā to daudz.

BondsBonds 22.03.2020

Iesaistītas divas privātpersonas nekomerciāliem nolūkiem, līdz ar to publiska vieta,katrs bildē, filmē ko vēlas.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы