LV RU
www.sudzibas.lv Tik Tak Attieksme!!!

Tik Tak - Attieksme!!!

Šis ātrās ēdināšanas uzņēmums nepārtraukti ievieto sludinājumus par darbinieku trūkumu-tas tiesa darbinieki mainās ļoti,ļoti,jo šajā uzņēmumā strādājošā"DIREKTORE" Ilze Ulmane ir piešķīrusi sev tādas pilnvaras-gluži,kā īpašniece un paradokss,ka uzņēmuma īpašnieks pat 1% no 100 nezin par to,kas notiek viņa uzņēmumā par ko un kādā formā tik atlaisti darbinieki-algas apmers tas ir samaksa par stundu atkarīga no tā cik ļoti patiksi Ilzei pretējā gadījumā sēdēsi uz visminimālākās samaksas-neiesaku pieteiktie darbā šajā uzņēmumā,jo kamēr šo amatu ieņems divkose-darbinieku plūsma ir neizbēgama!

U

Комментарии (3)

A andrejs saharovs 24.03.2015

taisnība, taisni gribēju to rakstīt... neiesaku nevienam..

G guntax 01.04.2015

un te jau atkal solvita logina priekšā ar savu sapi par ēdināšanas uzņēmumu, pieņemu ka ari no turiemnes patriekta ar baisu negodu, gan jau tādēļ ka tadas solvitas šāda uzņēmumā strādā, noteikti arī attieksmes kultura ir zem katras kritikas!

S sisoma 17.10.2015

Vai tad viņi vēl nav nobankrotējuši ? Tur jau esot maksātnespēja pēc pilnas programmas!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы