www.sudzibas.lv Tet Straumējiet bez sākuma seansa

Tet - Straumējiet bez sākuma seansa

Vēlos ziņot par sliktu apraidi, atcelšanu bez priekšlaicīgas pieslēgšanas jebkam, kas saistīts ar Sia vai agrīniem mājas pakalpojumiem. Pārraidi pārtrauc trešā persona, kura nav reģistrēta pakalpojuma aizliegumā un nav paketes īpašnieks. Raidījums bija apstājās 5 vai 6 reizes bez brīdinājuma vai jebkādiem ziņojumiem. Pēc kura notika kaut kāds bojājums, kas prasīja garantijas remonta tehniķa iejaukšanās. persona, abonents.

26.09.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от SIA Tet Ответ от представителя 03.10.2023

Sveiki! Paldies par ziņu! Lūgums precizēt, par kāda veida pakalpojumu ir runa - vai tā ir Tet interaktīvā tv (ar dekoderu), Virszemes tv (ar antenu) vai Tet+ interneta tv, jo katram no šiem pakalpojumiem ir sava tehnoloģiskā specifika, kas varētu ietekmēt attēla kvalitāti. Gaidīsim jūsu zvanu uz 177 un palīdzēsim problēmas atrisināt!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы