www.sudzibas.lv Tet Slikts serviss

Tet - Slikts serviss

Tet veikala nodevu nintendo switch uz garantijas remontu, tad darbinieks piefiksēja visu pieņemšanas/nodošanas aktā, viss super. Nākot pakaļ pēc remonta ierīcei, jauna darbiniece kuras klātbūtnē parbaudu ierīci, konstatēju ka ierīce brutāli taisīta vaļā, visas ierīces skrūves maisiņā, ierīce vairs nedarbojas. Darbiniece sūta atpakaļ uz remontu, tas ir tsc servisu. Darbiniece nepiefiksē papīra formātā kāda ierīce tika atsūtīta no remonta. Teica tik lai nākot ar to papīru ko pirmā reizē man izsniedza kad nodevu remontā. Pēc mēneša zvans no tet darbinieces ierīce ir atvesta atpakaļ no remonta, skrūvītes saskrūvētas, tsc serviss atvainojas viņai ne man ka Somijas kolēģi tā līdz galam savu darbu nav veikuši. Telefona sarunā pasaka ka ierīce nedarbojas vairs, es viņai pasaku ka neiešu pakaļ, nodevu jums ejošu ierīci ar mazu defektu, tā varot gadīties ka pārstājot darboties. Piebilda lai es prasot kādu kompensāciju no tsc servisa. Tet apmāciet savus darbiniekus, jo no nākamā gada jums būs par vienu ilgadējo klientu mazāk.

29.11.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от SIA Tet Ответ от представителя 12.02.2024

Sveiki! Ļoti atvainojamies par radušos situāciju! Lūgums norādīt garantijas remonta pieteikuma numuru vai klienta/līguma numuru - palīdzēsim situāciju atrisināt!

S

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы