www.sudzibas.lv Tet Slikts serviss

Tet - Slikts serviss

2021. Gadā slēdzot līgumu pie Tet par optisko internetu, ar operātores izrunājām, un viņa solīja, ka drīkstēšu pārvākties un pārslēgt internetu jaunajā adresē, jo, kad slēdzu līgumu zināju, ka tajā dzīvoklī ilgi neuzturēšos, biju aktīvos jaunā mājokļa meklējumus, un tagad, 2022. Gada aprīli, beidzot esmu atradis sev māju, kurā tūlīt vākšos iekšā, zvanu, laipni saku, ka vēlos viņu internetu pieslēgt tur, šie pārbauda, tur nevar pieslēgt, un ludzu maksā līguma sodu, reku bija viņu vārds.

09.05.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от SIA Tet Ответ от представителя 11.05.2022

Sveiki, šādos gadījumos allaž cenšamies rast individuālu risinājumu. Droši rakstiet mums privātajā vēstulē Mans Tet portāla Saziņas sadaļā, palīdzēsim.

Дополнено soidhfoiudsfu 22.05.2022

Kad centos rast risinājumu, Tet darbinieki viss ko varēja piedāvāt, ir tas, ka man jasamaksā starpība no interneta pakalpojuma atlaides un standarta maksu, + slēgt jaunu līgumu uz optisko internetu, kuru paši nevarēja apsolīt, ka būs optimāls internets, un tā starpība sanāk, tik pat cik līgumssods, līdz ar ko kur man drošība neuzkāpt uz tā paša grābekļa

Ответ от SIA Tet Ответ от представителя 22.05.2022

Kā jau teicām, allaž cenšamies rast maksimāli labu risinājumu, lai klientam nebūtu jāmaksā soda nauda pilnā apmērā.

Дополнено soidhfoiudsfu 22.05.2022

nu ja līgumsods man aptuveni sanāk +/- 95eur, un tas ko Jūs varat piedāvāt ir +/- 85eur, plus jauns līgums ar Jums, kur darbinieki nebija pārliecināti par internetu. Es tiešām esmu par izlīgumu, un vēlējos pie Jums palikt, ja būtu saprotams piedāvājums

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы