www.sudzibas.lv Tet Patērētāju maldināšana

Tet - Patērētāju maldināšana

Nevienam nekad neiesaku šortcut, izmēģinājuma tests .7. Dienas izmēģināju nepatik internets nevelk pilnība-dzīvoju 300. Metru attāluma no tele2 torņa bet tas tā, bevelk ne televīziju nerunājot par wifi. Bet tas sīkums aizvedu uejartas uz tet veikalu bet nē nan kazino ka atteikties nevaru jo bij jābrīdina par to 10. Dienas ieoriejs... Tātad ja man viņš bij 7. Dienas testa režīma un seotitaja diena aizvedu atkajak sanāk ja man vajadzēja rakstit iesniegumu tris dienas pirms es viņu vispār paņemu uzdevu tādu jautājumu-preti puika stāv un smaida un viss. Un rad tagad man jāmaksa bus pilns mēnesis oar to ka nan ta karba stav zen divana un es viņu oat neskatos un viņš pasaka ka ja tuesi ta un maksasi.. Es šoka vienkārši nevienam neiesaku nekada gadījuma pitues ar tet... Serviss nulle attieksme pretīga un reāli krāpj cilvēkus jo nu nav nekads 7. Dienu tests preti jums pasmiesies seja. Neiesaku un neiekritiet... Šadi darbinieki strāda Valmiera-valleta tet veikala-Edgars Miklāvs. Un Zane priedīte. Ordeni jums par cilvēku krāpšanu.

30.07.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (5)

L Lailailai 30.07.2020

Es tagad kaut ko nesaprotu. TET internetu ņem no Tele2 torņiem? Kāda nozīme cik tālu atrodas tāds tornis? Vai LMT torņa attālums arī kā ietekmē TET interneta darbību?

K kosrem 30.07.2020

Tiešām murgs, TET un tele2.

I Inga Kraveca 01.08.2020

Varēja jau rakstīt par toTET vismaz normālā valodā,vārdi nav saprotami. Īsi sakot MURGS ne sūdzība.

K Kriss256 07.08.2020

Iemācies rakstīt lai var izlasīt :D

W waka 07.08.2020

Pirms muldēt par torņiem, atverat tet lapu un apskataties, kur viņi ņem 4g internetu, āksti

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы