www.sudzibas.lv Tet Nebaudāms

Tet - Nebaudāms

Tet TV - Skatos STV pirmā seriālu Čikāgas atrie, kopš vakardienas tulkotāji ir mainījušies un seriāls kļuvis NEBAUDĀMS. Lūdzu atpakaļ vecās balsis, šis ir vienkārši izsmiekls, nespējam vairs skatīties, ausis deg no tām balsīm. Esam vīlušies! Atgrieziet lūdzu atpakaļ baudāmu tulkojumu! :(

15.11.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от SIA Tet Ответ от представителя 12.02.2024

Paldies par ziņu - nodevām informāciju kanāla pārstāvjiem, jo paši tulkojumus neveidojam.

O

Комментарии (7)

Z znotijhs 15.11.2023

piekrītu, izsmiekls, galīgi neiet kopā balsis

D Druvis77 15.11.2023

Tos sauc par ierunātājiem, viņi neko netulko.

S sumup 16.11.2023

kaa tad..visas filmas tagad tulko maaksliigais intelekts.nezinaajaat? cilveeks vairs netulko..un kaada gan var buut balss vai intonaacija datoram?

D Druvis77 16.11.2023

Valodas modeļi nav gana attīstīti, lai spētu iztulkot materiālus pareizā latviešu valodā. Tulkojumi, kurus dzirdat latviešu kanālos, ir cilvēka veidoti. Kā arī vēlreiz atkārtoju, ka tulkojums jeb teksts ir viena lieta, bet ierunāšana un intonācija ir cita, un tulkotāja tektu patiešām mēdz ierunāt MI.:)

I ilrgjefiho 16.11.2023

Kā vajag necienīt sevi, lai tērēt savu laiku šādiem atkritumu "seriāliem"?

S Spuris 16.11.2023

Kapēc problēma skatīties oriģinālvalodā vai citās interneta vietnēs ar tulkojumu? Vai arī kādā no torentiem lejuplādēt ar vairākām audio tulkojumiem ?

Dilera 06.12.2023

https://www.vanessabruno.com/

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы