www.sudzibas.lv Tet Nav iespējams iegādāties iekārtas ar nomaksas līgumu

Tet - Nav iespējams iegādāties iekārtas ar nomaksas līgumu

Nu jau gandrīz kā gadu nav iespējams iegādāties iegādāties iekārtas ar nomaksas līgumu. Labākais ir tas, ka neesmu nekādos melnajos sarakstos, nav hipotekāro kredītu, ne ātro kredītu ne auto līzingu. Naudas uz konta arī ir diezgan, ar to negribu lielīties. Katrā ziņā mana kredītvēsture ir tīrāka par tīru, bet tet tas neder. Esmu ar viņiem sazinājies un tie atbild, ka nomaksa man nav iespējama un kad prasu par iemeslu, kādēļ nav pieejama, tad pasaka, ka tā ir uzņēmuma iekšējā politika. Nu ko tet, beigsies man terminētais līgums augustā un pieslēgšu internetu principa pēc pie cita pakalpojumu sniedzēja. Interesantākais, ka lmt, tele2 un bite varu iegādāties iekārtas ar nomaksas līgumu. Varu jau nopirkt uzreiz to datoru, bet ar nomaksu man būtu ērtāk, jo tāpat datoru plānoju lietot vairākus gadus un 2000 uzreiz negribās nolikt uz galda.

29.04.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от SIA Tet Ответ от представителя 30.04.2022

Sveiki, bezprocentu nomaksas limits tiek aprēķināts, ņemot vērā katra klienta aktuālo pakalpojumu lietošanas un apmaksas statusu, kā arī kredītveikstpēju un informāciju no trešo personu datu bāzēm par maksātspējas vēsturi. Saskaņā ar SIA Tet iekšējiem kredītpolitikas nosacījumiem, konkrētu iemeslu, kāpēc attiecīgajam klientam nomaksa nav pieejama, diemžēl neesam tiesīgi atklāt.

ģ

Комментарии (3)

N Nessie 30.04.2022

Tu kaut ko noklusē. Ja tev būtu tik tīra kredītvēsture kā saki, tad tev netiktu atteikta nomaksa. Pats zini labāk, kur esi sasmērējies. Nezākā tādēļ uzņēmumu. Viņiem nav nevienam nekas jādod, ja nav spējīgs samaksāt.

Good Intentions 30.04.2022

Pa lielam visas tiesības atteikt pat ja viss bumbās.

ģ Ģirts618 30.04.2022

Nu ja 14 dienu atteikuma tiesību izmantošana un preces ātrāka nomaksas līguma izmaksa ir sasmērēšanās, tad man nav ko teikt…

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы