www.sudzibas.lv Tet Krāpšana, slikts serviss

Tet - Krāpšana, slikts serviss

Pēc vairāku gadu lietošanas, izlemts ka slēgsim nost, jo pārslēdzot elektrības un mājas komplektu uz lētāku variantu solīja ka būs lētak. Bet kad nāca jaunais rēķins, tur viss pa veco un summa uz pilno. Vēl pēc mēneša vēl pa pilno. Nu ko, iesniegumu uzrakstījām par līguma laušanu, aizsūtījām 2 Mēneši atpakaļ. Apnika ka šādi čakarē cilvēku-solot. Tad atnāk aprēķins - 86 eiro par līguma lauzšanu un rēķins apmēram 130 eiro. Jo bija divi dekoderi, internets un elektrība. Un... Tikai tad rēķinā jau sāk figurēt ka elektrība būs standarta pieslēgums un tv ar internetu ari lētāks. Forši, pēc 3 mēnešiem atopas ka
''bijām tak solījuši klientam'' nu neko, tā kā beidzot līgums lauzts, pārskaitīju daļu summas pagājušo mēnesi. Vakar skatījos internetā ka palika ap 150 eiro, nu labi, divos maksājumos samaksāšu un būs miers no Tet. Kā tad... Stundu atpakaļ atnāca atkal kaut kāds rēķins kur jau Tet uzrēķinājis 270 eiro... Malači Tet, līgums lauzts, 2 mēneši nelietoju neko no jūsu pakalpojuma. Bet mistiski rēķins aug kosmosā. Kā tagad lai samaksāju tos 270 eiro ko prasāt vienā piegājienā, un par ko 100 eiro nāca klāt? Trūkst vārdu kas esat par čakarētāju kantori..

26.11.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от SIA Tet Ответ от представителя 30.11.2021

Sveiki, atvainojamies, ka šādi gadījies. Ja tomēr joprojām jums ir kādas neskaidrības, gaidīsim ziņu privātajā vēstulē sociālajā tīklā Twitter vai Facebook, palīdzēsim novērst neskaidrības un visu atrisināt.

I

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы