www.sudzibas.lv Tet Krāpšana

Tet - Krāpšana

Slēdzot līgumu par elektrību neviens neteica, ka katram objektam ir 64 eur līgumsods. Līgumā tas arī nav atrakstīts. Juridiski uz abām lapām ir viens līguma nr un teikts, ka laužot līgumu ir jāmaksā 64 eur līgumsods. Nekur nav rakstīts, ka katrs objekts skaitās atsevišķš pakalpojums un līgumsods tiek piemērots katram pakalpojumam. Vērsos akropole Rīga apkalpošanas centrā, lai pārslēgtu uz lētākiem tarifiem abus objektus un tur pateica, ka būs katram objektam līgumsods, bet darbinieki nespēja man parādīt, kur līgumā rakstīts par 2 līgumsodiem. Centās vēl pārvilināt uz Biržas tarifu. Beigās izsauca apsargus, lai izved mani no apkalpošanas centra, jo filmēju šo krāpšanas mēģinājumu. Apsargi piespieda klātbūtnē izdzēst safilmētos pierādījumus. Organizēta mafija.

12.07.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от SIA Tet Ответ от представителя 03.10.2023

Sveiki! Paldies par ziņu! Līgumsods attiecas uz katru līgumu, un ja ir divas adreses, ir divi līgumi - tātad divi līgumsodi. Ļoti nepatīkami, ka šo neesam spējuši skaidri nokomunicēt jau pakalpojumus piesakot! Nodosim šo atgriezenisko saiti kolēģiem un pētīsim, kā varam šo labot nākotnei! Savukārt par atgadījumu veikalā - lūgums atsūtīt, kad tieši un kurā veikalā šis notika - pētīsim situāciju un rīkosimies, lai šādas situācijas vairs neatkārtotos!

Комментарии (1)

Velvetpopstar 12.07.2023

Filmēt nedrīkst bez piekrišanas.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы