www.sudzibas.lv Tet Krāpšana

РешеноTet - Krāpšana

Pirms kāda laika Tet bija "forša" akcija, ka es varēju kaut kādas tur dienas izmēģināt šo tet+ tv aplikāciju. Nu labi, reģistrējos ar epastu, iekačāju tv šo apu. Aps slikti strādāja, krešoja un bija super nestabils. Nu labi, nesanāca: d pēc tam man uz epastu nāca vairāki paziņojumi, ka man ir jāparaksta līgums par šo pakalpojumu. To es, protams, neizdarīju jo šo aplikāciju vairs nelietoju. Pēc tam uz epastu tika sūtīts paziņojums par nesamaksātu rēķinu šim tet pakalpojumam, kuru nelietoju, un kuram ir pašparakstīts līgums... Jā viņi paši parakstīja līguma pielikumu ar mani: d rakstīju suportam ziņas par šo visu, bet tur, protams, pēc ābecītes visiem vienādi raksta. Aizrakstīju ptac par šo visu. Ā un pats labākais... Viņu pašu sistēmā nav neviens rēķins, spiežot uz mani līgumi nekas neatveras.

31.05.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от SIA Tet Ответ от представителя 01.06.2022

Sveiki, pēdējā laikā nav bijušas akcijas, ka Tet+, pieslēdzot ar pēcapmaksu, var izmantot uz izmēģinājuma periodu. Konkrēti jūs pērn 1. jūlijā bijāt pieteicis īpašo piedāvājumu, kurā Tet+ pirmajā mēnesī ir ar 50% atlaidi - bezmaksas perioda nebija.

Kā jau jums norādīts atbildē no kolēģiem, lai klientiem nebūtu jāgaida uz pakalpojumu aktivizēšanu, Tet+ var sākt lietot vēl pirms līguma parakstīšanas, savukārt, ja pakalpojums ir pieteikts, no tā nepieciešams arī atteikties. Atvainojamies, ka visa informācija jums nebija pilnīgi skaidri saprotama, strādāsim, lai turpmāk viss būtu vēl nepārprotamāk.

Ja rodas vēl kādi jautājumi, droši rakstiet mums Mans Tet Saziņas portālā vai privātajās vēstulēs sociālajā tīklā Twitter vai Facebook, palīdzēsim.

Дополнено kfeldmanis 01.06.2022

Sveiki!

Priecājamies par izdarīto izvēli būt kopā ar Tet!

Pamatojoties uz Jūsu pieteikumu, pakalpojums: Tet+ Mazais abonements tiks aktivizēts 01.07.2021. līdz plkst. 16:20

..

Par abonēšanas maksu:
Īpašā pakalpojuma abonēšanas maksa 4.99 EUR/mēn ir spēkā uz 30 dienām. Sākot ar 31.dienu, automātiski stājas spēkā standarta abonēšanas maksa.
Pakalpojuma standarta abonēšanas maksa ir – 9.99 EUR (Ar PVN) mēnesī.

...

Par līgumu/līguma pielikumu:
Pēc pakalpojuma ierīkošanas tiks izveidots Jumta līgums un līguma pielikums pašapkalpošanās portālā www.mans.tet.lv , sadaļā Pakalpojumi - Mani līgumi. Lai elektroniski apstiprinātu Jumta līgumu un/vai līguma pielikumu, nepieciešams pieslēgties pašapkalpošanās portālam Mans Tet ar internetbanku. Pēc iepazīšanās ar dokumentu, aicinām to elektroniski arī apstiprināt. Papildu informāciju var apskatīt šeit.

...

Es jums, varu aizskaitīt 4.99, tikai lai jūs liktu mani mierā. Lūdzu! Un es atkārtošos, šo jumta līgumu un tā pielikumu es neesmu parakstījis.

Жалоба успешно разрешена kfeldmanis 01.06.2022

TET sazinājās, un kreisos rēķinus anulēs. Paldies :) Lai viss izdodas!

K

Комментарии (4)

MacBeton 31.05.2022

Ja tu nekādus līgumus neesi parakstijis tad ignorē.
PTAC ir bezjēdzīgs liekēžu kantoris. Netērē laiku.

K kfeldmanis 31.05.2022

Nu man bija līgums par internetu, kurš sen jau tika izbeigts, bet TET ļoti vēlas lai es maksāju arī par līguma pielikumu, kuru es neesmu parakstījis. Nu jau jau PTAC ir bezjēdzīgs, tad jau neviens nav aizsargāts?

MacBeton 31.05.2022

A kā tu atteicies no tā pakalpojuma? Biji uz kādu Latttelekom veikalu / klientus apkalpošanas centru?

K kfeldmanis 31.05.2022

Es to pakalpojumu izmēģināju, bija akcija, ka kaut kādas dienas bija bezmaksas un tad tipa jāmaksā... Nu es izmēģināju, un tad sāka sūtīt sistēma notifikācijas uz epastu, ka līgums jāparaksta. Es to neizdariju, un rest is history.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы