LV RU
www.sudzibas.lv Tet Briesmīga kvalitāte kopā ar briesmigu servisu.

Tet - Briesmīga kvalitāte kopā ar briesmigu servisu.

Tas bija murgs lietot šīs kompanijas pakalpojumu.
Briesmīgas kvalitātes pakalpojums (4g + shortcut) ar tik pat briesmīgu servisu. Vakaros tv programmas nemitīgi raustās aplikācija nestrādā, operatoru sazvanit neeiespejami, sazvanot tev piedāvā restartēt iekārtu, kas nedod nekādu uzlabojumu... Ja velaties atteikties no tik izcila pakalpojuma, saņemat līgumsodu.
Klients vienmēr vainīgs... Diemžēl no vecā Lattelecoma tur nekas nav palicis.

Jau divus menešus lietoju citu pakalpojuma sniedzēju un izbaudu procesu, ja ir iespēja neizmantojiet šo pakalpojuma sniedzēju.

27.02.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от SIA Tet Ответ от представителя 02.03.2021

Sveiki, 4G internets atšķiras ar to, ka tajā ātrums vienādi tiek sadalīts visiem lietotājiem, kuri konkrētajā brīdī pieslēgušies sakaru tornim. Līdz ar to, visticamāk, jūsu adresē diemžēl šobrīd mūsu sadarbības partneri Tele2 nespēj vakaros nodrošināt pārāk ātru internetu. Arī jūs pats ziņā rakstāt, ka problēmas novērojat tieši vakaros. Runājot par Shortcut, web versijā un daļā SmartTV lietotņu diemžēl vēl nav adaptīvais strīms, kas nozīmē, ka brīžos, kad jūsu interneta ātrums nav pietiekami ātrs, pārraide nevis automātiski samazina kvalitāti, bet apstājas - tādos brīžos to nepieciešams samazināt manuāli. Tomēr jau pavisam drīz publicēsim jauno lietotni Tet+, kur vispirms web versijā, bet vēl pēc laika arī televizora aplikācijās, būs pieejams arī adaptīvais strīms.

Runājot par līgumsodu, tāds ir jāmaksā tikai tad, ja klients pats ir piekritis slēgt terminētu līgumu. Šādā gadījumā klients apzinās, ka katru mēnesi maksās lētāk, bet, ja pārtrauks līgumu pirms noteiktā termiņa, par to būs jāmaksā sods.

Ja rodas vēl kādi jautājumi, droši zvaniet uz mūsu klientu apkalpošanas centru 177 vai rakstiet mums privātās vēstules sociālajos tīklos Facebook vai Twitter.

K

Комментарии (1)

D davanina 28.02.2021

man viss kartībā, nesūdzos

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы