www.sudzibas.lv Tet Bojāts serviss

Tet - Bojāts serviss

Pēkšņi tet+ aplikācija ap 01: 00 naktī izdomāja ka pārstās strādāt. Un tā nav abonementa vaina, jo es izmēģināju restartēt vairākas ierīces (Sony Android Tv, Apple Iphone) un tas nenostrādāja. Pēctam mēģināju izlogoties un ielogoties pa jaunam un tik līdz kā izlogojos man nemaz nepiedāvā iespēju pa jaunam ielogoties. Viss stāv uz melna ekrāna vai lādē nenormāli ilgi. Un tā nav interneta vaina jo netflix un youtube ideāli gāja. Naktī šim pakalpojumam nestrādā support tā kā atbildi arī nesagaidīju. Paldies!

27.06.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от SIA Tet Ответ от представителя 30.06.2022

Sveiki, atvainojamies, ka gadījusies šāda kļūda. Tā kā citas jūsu sūdzības par Tet+ darbību neredzam, noprotam, ka pārējā lietošanas laikā ar pakalpojumiem allaž esat bijis apmierināts. Priecājamies par to!

Ja kādreiz vēl gadās piedzīvot problēmas, droši rakstiet mums privātajā vēstulē sociālajā tīklā Twitter vai Facebook, palīdzēsim.

Комментарии (4)

M Mārtiņš777 15.05.2022
Tulkojums

Kas pēdējā laikā notiek ar tulkojumu discovery kanālā? Iespējams arī citos, tulkojums vietām galīgi aplams, ar iepriekšējo ierunātāju nebij nekādas problēmas, šitas izklausās, ka nemaz nemāk tulkot no angļu val uz krievu! .

S Sudzibas.lv Admin 02.07.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

N Neapmierinatais 27.06.2022

Šādu tekstu izmet kad mēģinu ielogoties vai uziet uz kāda seriāla. Atliks vien pamest jūsu servisu!

ramona 28.06.2022

Jūs pats neslimojat? Vienmēr esat gatavs darbam? Tāpat ir ar aplikācijām, ierīcēm utt. Mēdz uzkārties.
Man jau šķiet, ka sūdzība ir slima suņa murgi. Būtu tas regulāri, saprotams, bet sūdzēties par vienu reizi...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы