LV RU
www.sudzibas.lv Tet Slikta kvalitāte

Lattelecom - Slikta kvalitāte

Interaktīvā tv ir ārpus katras kritikas. Nepārtraukti raustās ekrāns. Sazinoties ar tet ir viens ieteikums - mainiet hdmi vadus, atvienojiet vadus uz laiku, pārstartējiet, U. T. T. Meistaru, kas varētu apkalpot objektā negrib nodrošināt. Bet maksu pieprasa, it kā sniegts pilns pakalpojums. Tā tas turpinās jau 1/2 gadu. Atteiksimies no dotā pakalpojuma sniedzēja ar tā izveidoto piramīdu, ka atbildīgā nav.

17.11.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

A

Комментарии (10)

S Shortcut lietotājs 18.06.2019
Slikta kvalitāte shortcut programmai

Maksāju par lietoti TV shortcut, bet mēnesī nedēļu (maksimums) normāli rāda TV. Interneta savienojums ir labs, bet raustas TV neatkarigi no laikapstākļiem. Par ko es maksāju ja neko nav iespējams kvalitatīvi skatīties?

Z Zane dusma 07.09.2019
Dárgàks pakalpjums

Kàrtējais absurds! Esmu ilgstošs Shortcut klients un pakalpojumu vairs nav iespējams abonēt par iepriekšējo maksu... (banka atsùtìja jauno karti).

O Otis 17.11.2019

Tad to vadu nomainīji vai nē?

A Alald 17.11.2019

Bija tieši šī pati problēma. Pēdējā laikā TV raustījās nepārtraukti. Nācās pārtraukt līgumu ar Tet un tagad paņemu LMT internetu ar TV- arī ir arhīvs un ieraksts, ja nav vajadzīgi Krievijas kanāli, ideāls variants

hartijs 18.11.2019

Tiešām, ja nav otra HDMI ligzdas, tad jāmaina vai jālabo. Saņēmu TV no remonta, jau gribēju vest atpakaļ. Draugs ar pieredzi ieteica. Ieliku otrā ligzdā, viss kārtībā. Tātad ligzda izļurkājusies.

V Viesturs 18.11.2019

Esmu Lattelecom nu jau Tet klients daudzus gadus.Un par šo pakalpojuma sniedzēju nevaru teikt nevienu sliktu vārdu. Ja kas nav saprotams visu pa telefonu laipni paskaidro. Arī montieri savu darbu veic akurāti un kvalitatīvi...

A Apsis 18.11.2019

Pats smirklīgākais, ka raksta sūdzību, bet nezina, kam rēķinu maksā. Kas tas tāds Lattelecom?

hartijs 18.11.2019

Pēc ieraduma. Man līdz šim nav skaidrs kas tas ir par TET un ko viņš ēd.

hartijs 18.11.2019

Tas aiz ieraduma. Man līdz part šai dienai nav skaidrs kas tas tāds TET ir un ko viņš ēd!

hartijs 22.11.2019

Pārtulkojiet ko nozīmē TET

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы