www.sudzibas.lv Swedbank Var nolaist jūsu uzņēmumu pa burbuli jebkura bridi

Swedbank - Var nolaist jūsu uzņēmumu pa burbuli jebkura bridi

Pirms veriet šajā banka uzņēmuma kontu izvērtējiet vai jums to vajag - komisijas ir kosmoss + nav garantijas ka savus konta esošos līdzekļus vārēsiet izmantot jebkura bridi.

Ja tomēr nolēmāt izmantot swedbank, silti iesaku, ziņojiet viņiem jau iepriekš ar kādiem sadarbības partneriem būs pārskaitījumi, iesniedziet līgumu kopijas un plānotos maksājumu apjomus.
Savādāk var klāties plāni ka klajas man…vadīju tajā laika pavisam jaunu uzņēmumu, pats nostrādājies 20/7, laika nav, skreju ka suns, pildīju 3 cilvēku darbu, termini “deg”, bet swedbankas darboņiem kas atpūtusies svaigi ka gurķīši strādā no 8: 00-17: 00, skita aizdomīgi darījumi un apturēja man kontus - jo man nebija laika operatīvi atbildēt uz viņu jautājumiem, kamēr skaidrojos, kavēju strādniekiem algas - strādnieki neapmierināti, kavēju maksājumus materiālu piegādātajiem, kavēju kredīta maksājumus…. Pats noguris no darbiem 20/7 plus vel no dusmām sprāgu pusu.
Nospļāvos un pārgāju uz paysera, gan komisijas gandrīz 3x lētākas, gan attieksme cienīga ka pret sadarbības partneri.

Esiet prātīgi izvērtējiet kurai bankai uzticēt glabāt sava uzņēmuma naudu.

12.09.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (1)

I ilrgjefiho 13.09.2021

Tikai nevajag aizmirst, ka noteikumus, pēc kuriem banka nozog jūsu naudu, pieņema kangari no kangaru bandām vienotības, NA, ZZS, JKP, SC.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы