www.sudzibas.lv Swedbank Swedbank krāpnieki!

Swedbank - Swedbank krāpnieki!

Esmu nepilngadīgs un kādus divus gadus ir open karte. Pirms nedēļas ieeju swedbank internetbankā un pamanu ka man ir -4.25€ Labi to es noskaidroju ka ir par gadu jāmaksā gada maksa ka izmantoju karti. Bet tas tā. Tātad šodien 01.12.2014 un pirms kādām divām apieliku kontā 5€ lai apmaksātu gada maksu. Tad šodien skatos man atkal rādās -0.09€ nesaprotu kas tā par lietu! Uzrakstu internetā vēstuli swedbankai a viņi atsūta atpakaļ to pašu ko rakstīju. Tad braucu uz swedbank filiāli Bauskā un skaidrojos. Viņi saka ka tos cik tur centi man palika kartē+ vēl kas man mīnusā ir tā ir soda nauda par to ka man kādu laiku bija mīnusā. Bet es saku ka es nestrādāju bet mācos. Esmu nepilngadīgs un nepelnu pats savu naudu. Tākā varēja vismaz vareja aizsūtīt sms vai piezvanīt un pateikt ka man tur ir mīnusā. Buti pagajis vel kads laiciņš un būtu sakrājies pat līdz -20 vai -30€ un ko tad? Tāda nauda no gaisa nekrīt. Tad man vajadzēja apmaksāt nevis tos 0.09€ bet gan klāt vēl un kopā par par kādām 2-3 dienām kopā 0.26€ es apmaksāju un teicu ka gribu slēgt kontu. Viņa tā Jā labi. Pārsvarā Juridiskas personas cenšas atturēt, lai nezaudētu klientu bet viņai galīgi vienalga. Sākumā patiesi domāju vis labākā banka Latvijā, bet šaubijos. Nav jau pirmā reize ka nenokā, nenošā pazūd kontā nauda. KRĀPNIEKI. Tā arī viņi uzpelnās. Varbūt tas ir tāds biznes bet neko labu tur nesaskatu. Un arī neiesaku šo banku. Pats drīzumā mainīšu. KRĀPNIEKI, KRĀPNIEKI un vēlreiz KRĀPNIEKI!

L

Комментарии (27)

R RNR56 01.12.2014

Sākumā patiesi domāju vis labākā banka Latvijā, bet šaubijos.
---------------------------------
В этом банке хороший только Интернет-банк, он действительно лучший в Латвии. Больше в нем ничего хорошего нет. Так что вам повезло, что вы только на 9 центов попали, могло закончиться хуже.

H hatsan 01.12.2014

tu tur kapeikas pis. bankas tev regulāri noņems kapeikas par transakcijām umtl.
chill-t-fuck out un grow up.

Likumsargs 01.12.2014

Mjā! Ģīmis šķībs, bet vaino citus! Kad parakstīji līgumu, to vajadzēja izlasīt. Katrai kartei ir noteikta gada maksa, kas tiek ieturēta konkrēta mēneša pēdejā datumā, ja tur tādas naudas nav, tad kontā parādās mīnusi un protams aug procenti par maksājuma kavējumu!
Bankai ir pie kājas, ka esi nepilngadīgs! Konts ir! Kontu izmanto! Maksā līgumā noteikto summu!

Kopumā Swedbanka sevi ir pamatīgi degradējusi un vienīgais, kas tur ir palicis labs, tā ir internetbanka!

Likumsargs 01.12.2014

hatsan!
Banka naudu par transakcijām noņem tad, ja naudu skaiti uz citu banku!

L LMR3561 05.03.2018

Taisnība!

L lasmanis102 02.12.2014

Nu ziniet. Tad jau vismaz varēja atsūtīt sms nevis neko.
Būtu kāds kredīts paņemts un būtu nokavējis pāris dienas tad uzreiz būtu zvanījuši kā traki. Tad jau saku, vismaz vienu niecīgu sms varēja atsūtīt!

L LMR3561 05.03.2018

Nu nesāc. Swedbank jau dēļ viena tāda tava viedokļa neko nedarīs. Pats pielāgojies bankai. Ik pēc pāris stundām vismaz ieskaties savā kontā, nevis novel vainu atkal uz Swedbank uzņēmumu!

W waka 02.12.2014

domā katram bernudarzniekam viņiem ir laika sūtīt īsziņas par desmit centiem mīnusā? sēdies divi. Noteikti jūties šausmīgi apkrāpts.

L lasmanis102 02.12.2014

Kapec gan nebūtu laika?
Būtu paņēmis bankā kredītu, vienu dienu nokavētu tad uzreiz zvanītu un sūtītu sms.

L LMR3561 05.03.2018

Kredīts ir cita lieta. Tās nav mazas summas, mazi mīnusi tāpēc, ka neesi izlasījis līgumu, par ko paraksties, vai arī tāpēc, ka izņem savu naudu nepareizos bankomātos.

Likumsargs 03.12.2014

Paskaties savā internetbankā, labajā augšējā stūrī droši vien ir uzraksts "JAUNS PAZIŅOJUMS" atver to un izlasi!

R ri4y 08.12.2014

Sen atpakaļ aizgāju no Swedbankas, jo šausmīga banka, rindas garas, par visu ir jāmaksā, vienmēr no konta pazuda no 5 līdz 50 santīmiem, pēdējais piliens bija tas ka bija jāmaksā hipotekārais kredīts ieliku bankomātā 200 Ls, atnākot mājās secināju ka kontā nauda nav ielikusies, labi ka bija čeks, izrādās šiem bija tehniskā kļūme sistēmā un teica ka būs izmeklēšana un naudu atgriezīs, ja uzrakstīšu iesniegumu, iesniegums tika uzrakstīts, nauda atrasta un samaksāta, lai nekrātos soda procenti par hipotēkas kavējumu, naudu atgrieza pēc mēneša, atgrieza 120 Ls, kā arī paskaidrojumā sniedza šādu informāciju ka dokumentu noformēšana izmaksāja 40 Ls + jurista pakalpojumi un izmeklēšanas pakalpojumi, bet ja Jūsu kļūda ne mana, tad naudu būtu jāatgriež pilnā apmērā vai ne tā? Griezos tiesā, tiesā tika pierādīta viņu vaina un uzlikts atgriezt man pārējos 80 Ls+45 Ls ātro kredītu iestādes apmaksātos procentus, jo 200 ls biju paņēmis no ātro kredītu iestādes paldies viņiem, ka nāca man pretī kaut ar palieliem procentiem + apmaksāt advokāta pakalpojumus 80 Ls apmērā un tiesas izdevumus 52.50 Ls. Tad nolēmu arī slēdzot kontus apmaksāt atlikušo hipotēkas maksājumu, kas pēc idejas būtu jābūt 3500 Ls, šie divus mēnešus nesniedza man dokumentus par atlikušo summu, pelnot uz procentiem, kad tika no Jurista sastādīts papīrs par to ka ja nebūs atbilde par gala summu, būs jāsniedz vēl viens pieteikums tiesā pret šiem, kurā būs lūgts tiesu, uzlikt Swedbankai apmaksāt nokavējuma naudu, tas ir šie 2 mēneši ko es maksāju + to naudas summu līdz tiesas dienai, kas būs iekrājusies, šie uzreiz sniedza atbildi ka atlikusī summa bija 5000 Ls, un ka izrādās 3 gadus es biju maksājis tikai procentus un pamatsummai būtu jāsāk maksāties tikai pēc mēneša, gribēja vēl uzvārīties, ok tur jau nestrīdējos apmaksāju summu un biju laimīgs ka tiku vaļā no šiem, jurists piedāvā noraut no šiem kāsi par līguma punkta pārkāpumu, kur tika teikts ka es maksāju katru mēnesi pamatsummu no kredītsummas + EURO likmi + bankas noteikto procenta likmi jeb 3.5% gadā

B bisxop 24.09.2016

cilveki,nemaksajiet swedbank rekinus.cena par rekina apmaksu 4.27 eiro.......latvijas pasta 1eiro...........norvi banka 2.50eiro tad salidziniet.

O Orinzessin 21.11.2016

21.11.2016
Nav iespejams sazvanit kadu no bankas operatoriem. Visu laiku ka zvana ta visi operatori aiznemti. Tas ir kaut kads vajprats, tad kada jega ir vispar no ta numura ja nevar sazvanit?

L LMR3561 05.03.2018

Jūs esat nepacietīgi. Pazvaniet vēlāk. Nu tagad jāskrien jāsūdzas, par to, ka numurs mēdz būt aizņemts? Tiem operatoriem tomēr ir darbs, un viņiem dienā zvana vairāki simti cilvēku. Ejiet pastrādājiet viņa vietā, paskatīsimies, cik viegli būs ātri katram visu paskaidrot un jau skriet atbildēt uz nākamo zvanu!

G Grigorij3333 12.01.2017
Обман

Сегодня оформляля счет в банке,и вместе с документами о счетах подсунули документ о пенсии 2 уровня на подпись,обманным путем!

N nesūdzos 14.01.2017

No kurienes jus visus tos brinumus raujat?
Tada sajuta ka vai nu seit pilns ar kkadiem vai ari visi vnk ir krapnieki nekad neko tadu neesmu piedzivojis bet nu cilveki domajat tak ar galvu nekas nav par velti un savas sudzibas iebaziet

Pacco_al 27.01.2017

Ja esi maziņš, dumiņš un neko nepilni, tad tev nav nepieciešams turēt bankas karti, kurai ir gada maksa 4.27 Labāk par šo maksu nosūtkā saldējumu.
Ne vis bankas ienākums tev ir nemitīgi atgādināt, ka kontā ir mīnuss un ka esi parādā un kā zināms parāds nav brālis, bet gan saskaņā ar Vispārējiem darījumu noteikumiem (kurus esi parakstījis kopā ar saviem vākiem atverot kontu bankā) tavs pienākums ir sekot līdzi konta atlikumam un laicīgi izpildīt savas saistības pret banku, ja tādas ir radušās. Šinī gadījumā 4.27. Savukārt par mīnusu konta gada procentu likme ir noteikta 60% gadā. Par to tad arī ir ieturēti šie daži centi, kuru dēļ notērēji kaudzi savas naudas un laika. Gan braucot uz banku skaidroties, gan arī rakstot šeit komentāru.
Protams, ka slēdz kontu bankā. Viņš tev nav vajadzīgs, jo laiki "viss bija bez maksas" un" ne par nebūs jāmaksā " ir aizgājuši pagātnē un nekad neatgriezīsies.

1 170317 17.03.2017

Nezinu gan...mana banka jau gadiem. Neko sliktu teikt nevaru...

Оккупант 19.03.2017
krapšana

Пока оплачивала кредит SWEDBANKA переплатила 189,00 € На запросы чтобы вернули переплоченную сумму 189,00 € отказываются вернуть и выплатить. Меньше денег несите в эту контору.

M [email protected] 22.03.2017
Attieksme.

Swedbankai ir noradīts mobilais talrunis 67444444 var zvanit visu diennakti tikai neviens neatbild jau divas dienas meginu sazvanit ta arii neesmu sazvanijis. Laikam darbinieki naak uz darbu atpuusties.

L LMR3561 05.03.2018

Nu sūdzambībeles, kā saka mana mazā krustmeita! Pazvani dienā, nevis nakts stundās, un visi Tev atbildēs. Vienkārši no mušām jūs te ziloņus par Swedbank uzņēmumu pūšat!

1 170317 06.03.2018

Vieglāk un izdevīgāk ir uzrakstīt viņiem vēstuli caur i-banku! Un viņi atzvana uzreiz!

K kalnins32 12.05.2017
slikts serviss

Es pasūtīju internetā , lai atver kontu . Bija uzrakstīts 2 darba dienu laikā pazvanīs . nu bet ir jau pagājis vairāk nekā 2 nedēļas . un pašam nav laika aizbraukt uz filiāli .

L LMR3561 05.03.2018

Atrodi laiku aizbraukt un nokārto visu uz vietas.

M Maris 21.07.2017
bankomāts nedarbojas ilgstošu laiku

absurds! Swedbank bankomāti Saharova ielā ,veikala MEGO telpās ,jau ilgāku laiku neizsniedz skaidru naudu.
vai Swedbank aptrūcies naudiņas,ar ko papildinat bankomatu saturu?
labs sižets raidījumam " Bez Tabu"

L LMR3561 05.03.2018

Es sākšu ar to, ka šis ir galīgs absurds! Absurds! Jūs šeit no mušas jau ziloņus uzpūšat! Jums kontā nevis Swedbank ņem nost tos centus, eiro, vai tamlīdzīgi, bet varbūt gan Jūs naudu izņemat DNB bankās, kaut arī rakstīts ,ka var izņemt no MasterCard, bet patiesībā DNB un Citadele nav draudzīgais bankomāts Swedbank uzņēmumam, vai SEB bankai, tādēļ, ja Tu izņem 10eiro (pieņemsim), Tev piešķirs milzīgu komisijas maksu, 5-8 eiro komisijas maksa, par to ka Tu izņem naudu Citadeles vai DNB bankomātā! Par to vajag padomāt, nevis vainojiet Swedbank uzņēmumu par krāpšanu! Mīnusi var arī būt dēļ šīm komisijas maksām, jo tās jau piešķir citas bankas!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы