www.sudzibas.lv Swedbank Super slikts serviss un nejēdzības Swedbank iekšienē

Swedbank - Super slikts serviss un nejēdzības Swedbank iekšienē

Swedbank Origo filiālē mēģināju iemaksāt naudu bankomātā, bet tas uzkārās.
Filiāles darbinieks palīdzēja atgūt karti, bet 500 EUR bankomāts neatdeva. Mani pieveda pie konsultantes, kura nepieklājīgi paskaidroja, ka "viņi jūsu prasību izskatīs 2 ned. laikā". Jautājot-kas ir viņi?-nemācēja pat komentēt, kas ir nodaļa, kas atbild par bankomātiem. Cita darbiniece teica, ka ar mani esot grūti sarunāties un ja es tā turpināšot, tad mani izņems no piedāvātā paātrinātā izskatīšanas saraksta.

16.11.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

L

Комментарии (3)

Žēl, ka vēl nepieliki klāt video ar savu histēriju. Un arī nebūtu lieki šo info nosūtīt VID, lai noskaidrotu naudas izcelsmi.

Pacco_al 16.11.2019

Nu kāda nodaļa, tak uzreiz bankas valdes priekšsēdētāja mobilo telefonu vajadzēja pieprasīt, lai skrien vilkt ārā to banknoti pats.

V vitols 16.11.2019

Kādā sakarā tu iemaksāji?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы