www.sudzibas.lv Swedbank Slikts serviss

Swedbank - Slikts serviss

20. Jūlija vakara pusē iegāju swedbank filiālē Spice Home, lai izņemtu skaidru naudu no sava konta. Nedzīvojot pastāvīgi lv, nav kredītkartes un nezināju arī, ka vajag iepriekšēju pierakstu, lai vienkārši izņemtu naudu.
Sastapu personu (pie info) , kas ļoti strupi un nepieklājīgi noraidīja jebkuru manu lūgumu vai jautājumu bez minimālas pretimnākšanas.
Darbinieces tonis un sejas izteiksme pauda patiku un apmierinātību, liedzot pakalpojumu.
Nevar pat nosaukt darbinieci par neprofesionālu, jo viņa, sava izturēšanās veida dēļ, vispār nav piemērota darbam ar cilvēkiem.

20.07.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

A

Комментарии (2)

B Bez_vārds 20.07.2022

Kāpēc tad jābrauc uz lv? Ja dzīvo ārzemēs tad dzīvo. Ja nezini šejienes noteikumus vienmēr tos apspriest ar radiem kas noteikti te dzīvo un draugiem. Tagad vienmēr zināsi,ka vizīte ir jāpiesaka. Nezināšana neatbrīvo no soda un pakalpojuma nesaņemšanas. Tā, ka sūdzība nevietā.

Good Intentions 22.07.2022

Tiklīdz atsaka, tad uzreiz nepieklājīgi un nekompitenti. Kas par pretimnākšanu? Var gadīties, bet ir visas tiesības atteikt, kā arī ir kaut kāds šablons pie kā vajag pieturēties.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы