LV RU

Swedbank - Rindas

Nesaprotami, kāpēc tika samazināts darba dienu skaits bankā no 5 uz 3? Rindas tagad bankā bezgalīgas, jāpierakstās, 3-4 dienas uz priekšu? Absurds! Vecam cilvēkam nozaudēta norēķinu karte, internetu nelieto, nobloķēt nevar, bet bankā pasaka, ka jāpierakstās, jo visa diena jau aizrakstīta. Tas pats ar Smart Id. Nomainot telefonu, jāiet uz banku, bet, vai manu dieniņ' tikt var tikai pēc nedēļas!

25.08.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (6)

Es Smart ID nomainīju neejot uz banku, vienkārši ir vajadzīgs vecais telefons, ievadīt pāris reizes pin kodu un pārliksies uz jauno mobilo

O Otis 26.08.2019

Varbūt ķimperīgāks tas process ir, bet būtiski neatšķirās no pirmās reģistrācijas.
Te vienīgais būtu skaidrojums, ka nav pieejams internets, bet... priekš kam tad tas Smart ID vajadzīgs tam cilvēkam, kuram nav vai kurš nelieto internetu? (tīri no humora viedokļa paskatoties)

T Turkey901 25.08.2019

Jo filiāļu uzturēšana bankām ir neizdevīga, tāpēc tās arī iek samazinātas/ optimizēts to darba laiks.
Bankām bez ārvalstnieku noguldījumiem, kuri šogad ir Tabu, pienākuši sūri laiki, jo miljardu atmazgāšana bija to maize, ne jau Jūsu pensiju fonda uzturēšana!

E Eyerolleris 25.08.2019

Karti var arī pa telefonu piezvanot nobloķēt.

M man 26.08.2019

Kuldīgas filiāle Kuldīga, Pilsētas laukums 4a,
Skaidras naudas darījumi pieejami tikai iemaksas un izmaksas bankomātos. Pirmdienās 9:00 - 18:00
Trešdienās, piektdienās 9:00 - 16:00
Pusdienu pārtraukums 13:00 - 14:00

Pacco_al 26.08.2019

Jā sākumā stāsts par to, ka nelieto vienu vai otru piedāvāto bankas servisu, bet pēc tam pārmet, ka ja grib apkalpoties pa vecam tad ilgi jāgaida rindā. Nu rinda, mīlā tante, tante ir neizbēgama šinī gadījumā, par pasēdēt, atcerēties vecos laikus, kad arī bija garās rindās jāsēž. Bet nē mute vaļā un taurē. Un sevi dusmojies un uz savu negribēšanu neko jaunu pieņemt.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы