LV RU
www.sudzibas.lv Swedbank Problēmas ar konta likvidēšanu

Swedbank - Problēmas ar konta likvidēšanu

Totāla krāpējbanka. Internetbankā nekas netiek uzrādīts par konta bloķēšanu un naudas rezervāciju.Viss parādās tikai pie naudas izņemšanas bankā. Pie pieprasījuma ka vēlos likvidēt kontu bankā,no operātora sākas visādas atrunas un nesaprašanas par konta likvidēšanu.Banka pat klientus negrib laist projām,jo nebūs ko čakarēt.

05.07.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (3)

S Stonus 05.07.2020

Biju aizgājis uz banku, pateicu, ka vēlos kontu slēgt, jo vairs nav nepieciešams. Desmit minūšu laikā tas tika izdarīts un vēl atgrieza kontā esošos 2 EUR, par kuriem es pat nezināju.

Turkey901 nedzen zosis...

Pacco_al 06.07.2020

Man patīk - konta likvidēšana... To sauc par konta slēgšanu.
Nevajag iedomāties no sevis pārāk daudz. Bankai problemātiski klienti nav vajadzīgi un jautājums par konta slēgšanas iemeslu ir tikai formāls, lai būtu ko attiecīgā ailē ierakstīt.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы