LV RU
www.sudzibas.lv Swedbank Personīgā informācija

Swedbank - Personīgā informācija

Labdien!
Man ir jautājums - kāda velna pēc Swedbankā, ja vēlos atvērt kontu, man prasa jautājumus - vai es esmu precējusies, vai ir bērni utt?
K**ces, kāda jums na*** starpība vai man ir bērni, ja man vienkārši vajag atvērt kontu? Varbūt man nākamreiz reliģiju uzprasiet un cik reizes nedēļā nodarbojos ar seksu?

Комментарии (6)

L Lepnā Lavīze 17.06.2018

Jā, viņi ta dara, lai izvlktu informāciju un pēc tam uzbāztos ar saviem Bērnu uzkrājumiem, bērnu apdrošināšanām un citiem nevajadzīgiem pakalpojumiem. Man arī jautāja, kur krāju bērniem. Teicu, ka zeķē un uzkrājuma veidu mainīt netaisos. Viņi: ai, ai, zagļi var nozagt! Teicu, ka normālās mājās ar normālu signalizāciju zagļi ir mazāk bīstami nekā banku bankrots. Tad sāka mani audzināt, ka bērniem vajadzēs uzkrājumus, lai maksātu par mācībām augstskolā. Atbildēju, ka mani bērni mācās labi un tiks budžeta vietās, bet par mācībām lielu naudu maksā tikai mu... Tad nelīda. Par vīru neprasīja.

donna b 17.06.2018

Es vej jums pajautatu izzinu par psihisko veselibu.

Оккупант 17.06.2018

наконец-то наступили времена, когда за каждую минуту можно счёт выставлять. Ну и на сколько вы выставили этому банку счёт? Надеюсь PVN не забыли добавить :-)

Оккупант 17.06.2018

sakarā ar 7.pantu jusu prasība atstāta bez izskatīšana un nav saprotams!

Putinatorg 17.06.2018

Te drīzāk jautājums bùtu nevis cik reizes nedēļā sekss, bet cik reizes dzīvē, un ar kādu priekšmetu.

K Kristaps 17.06.2018

Tev ir kauns no tā vai Tev ir bērni vai nav?
Ja ir tad OK, ja nav tad arī OK.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы