LV RU
www.sudzibas.lv Swedbank Neņemiet studiju kredītu

Swedbank - Neņemiet studiju kredītu

Četrus gadus atpakaļ ņemot studiju kredītu maksājot to katru mēnesi nebija nekādu problēmu, līdz swedbank izdomāja vienpusēji pārtraukt sadarbību, jo neatbilstot vairs viņu kritērijiem. Nākamajā dienā zvans, tiek uzspiesta kredīta apmaksa pilnā apmērā viņu noteiktā termiņā pēc mēneša (vēl 3 gadi palikuši) draudot ar parādu piedziņu. Kā arī pieprasa paskadrojumus uz skaidras naudas izmantošanu pus gadu atpakaļ mazām summām. Uzmanieties no šīs bankas. Izspiedēju kantoris. Nekādā gadījumā neveriet kontu un vēl jo mazāk ņemiet kredītu. Neiet pretī uz nevienu risinājumu, darbinieki zombēti roboti.

31.07.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

G

Комментарии (2)

really? 01.08.2019

jaa,ka tad,banka vainiiga! ka tik pats nemeti studijas pie malas un nesaki naudu teret citam vajadzibam? tapec nav briinums,ka prasa atpakalj, jo sii nauda bija uz ipasiem nosaciijumiem aizdota,tiesi studijam,nevis alinjam un cigaretem! :D

G Gelis 01.08.2019

Maksa pa taisno skolai, nevis uz personigo kontu naudu. Nav paterinja, bet studiju kredits.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы