www.sudzibas.lv Swedbank Neētiski draudzīgi peļņas gūšanas noteikumi

Swedbank - Neētiski draudzīgi peļņas gūšanas noteikumi

Vērsos Swedbank ar lūgumu, lai samazina bāzes % hipotēkai, jo citas bankas piedāvā zemāku procentu, viss ko Swedbanka var piedāvāt ir vēl papildus “uzvārīties” uz šādiem lūgumiem, piestādot 1,2% no kredīta atlikuma summas, komisija par kredīta noformēšanu, izmainīt līgumā visus punktus sev vēlamā guvumā un pieprasīt dzīvokļa vērtējumu un, ja nepatīk maksā pārkreditācijas komisiju 426eur. Maksājot jau 16 gadus hipotēku bez kavējumiem, ir skumji, ka banka uz lojālo klientu rēķina redz tikai peļņu, kur būtu jānāk pretī ar kompromisu, ņemot vērā euribora likmi vēl vairāk skumdina, ka jaunajiem kredīta ņēmējiem neprasa ne centa par kredīta noformēšanu pat ne vērtējumu. Un kad ņēmu savu hipotēku, tad nebija pārkreditācijas maksas, kura ir, starpcitu, tikai swednakai. Noteikti nav un nekad vairs nebūs mana banka un citiem neiesaku, sagriezu pat norēķinu karti un pārgāju uz revolut, kur nav kartei ne mēneša maksas, ne komisija nevienam maksājumiem eu piemēram no swed uz seb ir komija 0,36eur, revolut neko tādu neiekasē.

Man nav vairs sūdzību:) tik gribu pievērst uzmanību, ka ir citi spēlētāji tirgū, kuriem mazliet vairāk rūp nekā swedbank!

Un protams apzinos, ka swedbank neizputēs no manis aiziešanas:) veiksmi jums peļņas gūšanā!

Комментарии (2)

R RXX 02.11.2022

Diez kas vēl bankai būtu jāredz, ja ne peļņas iespējas? Nav nedaudz par naivu tavā vecumā?

P Par labu apkalpošanu 02.11.2022

Nezinu par naivumu, bet nomainot banku hipotēkai es ietaupu vairākus tūkstošus uz bāzes procenta starpību. Esmu tikai ieguvējs no šī.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы