LV RU

Swedbank - Krāpšana

Sūta uz manu konta titullapu aicinājumu (iespēju aizņemties noteiktu summu, kas atkarīga no summas kas uz to brīdi ir kontā) bet kad aizpildu visus pieteikumus, vienmēr atsaka. Kas ir maldinoša reklāma un arī kad atsaka kredītu, pēc likumdošanas ir jāpaskaidro kāpēc atsaka un no kurienes ņemta informācija atteikumam. Swedbank domā ka var neievērot likumus. Nekas laiki mainīsies viņi vienmēr mainās...

13.02.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

M

Комментарии (4)

latvietis7 13.02.2020

ok

T Turkey901 13.02.2020

"Jāpaskaidro ...no kurienes ņemta informācija atteikumam"

Acīmredzot, no Jūsu konta pārskata - pieticīgajiem ienākumiem, iespējams, esošajām kredītsaistībām un apgrūtinājumiem (alimenti, utt.).

Džozefīne 13.02.2020

Kārtējā reklāma. Vai tad uzreiz ir jāskrien ņemt kredītu, ja saņem reklāmu? Man katru dienu epastā pienāk kredītu piedāvājumi, ja es katru uzreiz ņemtu, tad man būtu pilna pakaļa ar tiem kredītiem. Tiešām cilvēki ir tik naivi?

⛔️ 13.02.2020

Ne jau tev tur kāds darbinieks personīgi sūta tos kredīta piedāvājumus, robots sūta visiem, bet pēc tam izšķiro kam dos, kam nedos.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы