www.sudzibas.lv Swedbank Kartējā diskriminācija pret invalīdiem

Swedbank - Kartējā diskriminācija pret invalīdiem

Šodien 16.11.2022g bijām pierakstīti vizītē par jautājumu, dabūt bankas izrakstus par 4. Gadiem, lai varētu iesniegt policijā iesniegumu par 2. Grupas invalīda internetbankas un bankas kartes izmantošanu un nelegālas naudas pludināšanu caur invalīda bankas kontu. Kā arī tika viņam atņemta darba alga un invalīdu pensija.
Esmu 2grupas invalīds asistents,2grupas invalīdam ar runas traucējumiem, runājot personai izsauc satraukums un psihoze.
Swedbanka atteica izsniegt bankas izrakstus par 4. Gadiem, jo man neesot nekādas pilnvaras pārstāvēt 2. Grupas invalīdu ar runas traucējumiem.
Sapratu to ka swedbanka atbalsta šāda veida krāpniecību. Uzskatu ka pēc konvencijas invalīdu likumiem, tā ir diskriminācija pret invalīdiem.
Ar vien vairāk notiek visās jomas diskriminācija pret invalīdiem. Drīz mūs invalīdus vairs neuzskatīs par cilvēkiem, bet par dzīvniekiem.

J

Комментарии (2)

Wasted Penguin 16.11.2022

Invalīds... Invalīds... Kuro reizi rakstat šo faktu. Vēlāties lai Jūs kāds pažēlotu? Diezvai.

Good Intentions 16.11.2022

Kā izpaudās satraukums un psihoze? Ja nav pilnvaras, tad interesanti kādu rezultātu jūs gaidijāt vel jo vairāk bankas iestādē!?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы