www.sudzibas.lv Swedbank Duša kabina darbinieka nāvi filiāles

Swedbank - Duša kabina darbinieka nāvi filiāles

Filiāles bankā , nē vienā telpās darbinieka dušas neuzrādītās . Tāda karstumā vasarā vajag tādi telpu būt . Pēc darbā dienā vai dienās laikā cilvēkam tāda telpās vajag , kāda vecumā vīņš vai viņa nebijās . Tā svarīgi statusā bankā līmeni , kā Swedbank šajā gadā bijis otrā kā reitinga valstī un domāt tīko pār ņaudi vai līmeņa reitinga nedrīkst nē kāda laikā pār dzīve , kāda laikā mēs dzīvojam . Denis

04.07.2022

Компания получила уведомление об этой жалобе

Комментарии (5)

P PatiesiibasMeka 04.07.2022

Kā ar šādām valsts valodas zināšanām tevi pieņēma tajā darbā?

я не понял ни одного слова.

Good Intentions 05.07.2022

No kura meža izlīdi? Visas firmas domā tikai par naudu un mazāk, stipri mazāk par darbiniekiem. Kāds vispār tev ir sakars ar šo firmu? Klients? Loceklis strādā? Darbinieks točna nevari būt.

B Bez vārda vārds 05.07.2022

latvānijā tā ir, bet ārzemēs gan domā par darbiniekiem.

Nākamā sūdzība par Translater. Tulkojums šī organisma sūdzībai ir vienkārši katastrofāls. Bet dušu viņam noteikti vajag!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы