Swedbank - Čekisti

Swedbank ir pilnīga čeksitu banka! Grib ielīst ārvalstu kontos. Iesaku šajai bankai iet ar līkumu! Ja jums ir konts ārvalstīs kur saņemat algu, tad viņi noteikti gribēs tajā ielūkoties, lai gan šāda pamata nav. Arī savos aicinājumos viņi nenorāda nekādus normatīvos aktus. Domāju, ka viņi praktizē negodīgu kompercpraksi. Citās bankās neesmu saskāries ar šādiem brīnumiem.

09.02.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

J

Комментарии (2)

н НеКариньш 09.02.2021

Tas nav banks vainigs: vainigs VID! Jūs drošivien nav samaksājuši nodokļu starpibu jo tājā valstī noidokļi ir mazāk neka Latvijā. Bet likums nosakā ka ja nodokļi tājā valstī ir mazāk, bet Jūs dzīvojāt Latvijā, tad jaizmaksā starpību!
Un vel tas ir saistīts ar nelīkumigiem peļniem...

J Jimmis 09.02.2021

Iemācieties likumus par algu ES nav jāmaksā nodokļu starpība. VID banku kontu izrakstus ES saņem 2x gadā automātiski. Banka bāž savu degunu kur nevajag!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы