LV RU
www.sudzibas.lv Swedbank Briesmīgs serviss

Swedbank - Briesmīgs serviss

Origo filiāle - apkalpošana nenormāli lēna, filiālus rajonos aizvērat bet šeit ir jāsež stundas... Uztaisiet jau iespēju smart id pieslēgt pašiem kā citās bankās.
Vienkarši izterēju nenormāli daudz laika. Darbinieki vispār nesteidzas kaut rēdz ka rinda ir milzīga

02.05.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

I

Комментарии (7)

veesaa007 02.05.2019

Vispār jau ir gan iespēja pašam ieinstalēt smart id un sākt lietot, arī bez swedbankas apmeklējuma. Un ko nozīmē- darbinieki nesteidzas? Pēc tavas loģikas sanāk- swedbankas darbiniekam būtu klientam jāsaka- sorry, jūs uzdodat pārāk daudz jautājumus un tērējat laiku, ko varētu veltīt nākamajam klientam?

What? 02.05.2019

Smart id pats var pieslēgt. Nav vajadzība iet uz filiāli.

G Gunars1987 02.05.2019

Ja smart id taisi pirmo reizi tad var pats uztaisīt bet kad mainīsi telefonu tad gan nāksies iet uz banku un skatīties tās rindas.Es jau laiku atpakaļ aizgāju no Swedbankas projām tur tās rimdas veidojas tāpēc ka darbinieki lēnāk strādā apkalpo klientu un 10.minūtes nagus lako vai sazin ko dara līdz atjēdzas ka vajag darbiniekam piespiest lai parādas nākošais numuriņš...

Sardele 02.05.2019

Muļķības. Mainot telefonu jāreģistrē jauns smartid un viss.

ramona 02.05.2019

Tiešam muļķības. Man izdevās bez bankas un pat jaunu nav jāreģistrè, veco var pārmest, tik abus tel.vajag.

BondsBonds 02.05.2019

Nezinu, kā tagad ir ar pieslēgšanu, bet pirms 5 mēnešiem nomainīju telefonu. Nekādu problēmu aktivizēt nebija - nekur nebija jābrauc. Jāsāk jau pierast, ka visu var atrisināt attālināti. Braukt un kaut ko rindā gaidīt - tā ir vēsture. Nesen tehnisko apskati gāju. Biju izbrīnīts, ka ap 100 cilvēkiem sēž rindā uz tās apmaksu, jo apmaksāju iepriekšējā dienā caur mājaslapu, tiekot cauri, burtiski, 30 sekundēs.

C critical thinker 02.05.2019

internetbankā var pieteikties apmeklējumam noteiktā pusstundā. es tiku 5 min. laikā pie kodu kalkulatora. bet var jau sēdēt rindā, ja gribas izklaidi.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы