www.sudzibas.lv Swedbank Batonu spraušana

Swedbank - Batonu spraušana

Sveiki,

Nevaru saprast, vai tā vairāk būtu krāpšana, vai manipulācija, grūti teikt. Bet, man pirms vairāk, kā gada piezvanīja, un piedāvāja zelta kredītkarti, nu, es aizgāju parunāties ar viņiem, teica: "viss būs labi, tas ir ieguldījums nākotnē, būs zemāki procenti, jo vairāk tērēsiet, jo labāk", vienvārdu sakot, tērē tikai no kredītkartes. Tā arī es darīju, katru mēnesi apgrozījums bija pie 1000-200 eur, kā alga ienāk, tā uzreiz atpakaļ uz kredīt karti, līdz 5. Datumam.

Nu ko, tagad pienāca diena, nobriedu dzīvokli nopirkt, paņemšu hipotekāro. Citai bankai labāki nosacījumi nekā pie swedbank, biju šokēts, biju swedbank klients kopš sāku mācīties tehnikumā, tātad tie ir 8 gadi (nu varbūt nav daudz) bet apgrozījumu biju uz taisīji lielu. Nu jā, painteresējos pie citas bankas, kādi viņiem nosacījumi, pirmā iemaksa lētāka, Gpl par pus procentu mazāks, pateicu swedbankai, neko nereaģēja, nu tad neko, esmu tagad luminor klients. :)

un par līguma noteikumiem, tikpat labi kā swedbank, ja ne labāki. Ja vēlos nomaksāt/pārdot ātrāk dzīvokli, nekādas komisijas vai atlikušo procentu maksājumi, nekas slēpts nav, procentu likme fiksēta, iedevu juristam izlasīt, pat nebija kur piekasīties, standarta līgums.

Tāpēc jā, arī, ja būsiet x gadus klients, painteresējaties pie citām bankām arī, swedbank var sastāstīt pilnas ausis, ka pie viņiem ir labākie darījumi, bet citās bankas, ar visu to, ka nekad neesat bijis viņu klients, var piedāvāt daudz ko labāk.

Lai jums jauka diena.

25.04.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

M

Комментарии (3)

V vitols 25.04.2020

Mana alga nāk 8 gadi uz šo sweden bank un viņi pat baidās izsniegt nelielu aizdevumu. Domāju iet uz citu banku.

S svera 25.04.2020

Es biju nepilnus 20 gadus Swedbankas kliente un mani "atšuva", kad interesējos par hipotekaro kredītu. Aizgāju uz Luminoru un viss notika, kaut gan nebiju viņu kliente.

Pacco_al 26.04.2020

Ieteiktu tomēr to visu neuztver pārāk personīgi un ar aizvainojumu. Tas, kas esat bankas klients 8 gadus neko vispār nenozīmē. Ir daudzas pavisam citas lietas uz kurām skatās banka.
Bez tam ir bankas peļņas marža. Kur attiecīgi tiek cenota no risku un izmaksu politikas.
Dažreiz ir tā, ka ir jāpiemaksā kaut kur par brendu, kaut ko par dažādām citām bezmaksas opcijām. Bet latvieši "Nav gatavi" ne par ko maksāt un ir gatavi nožņaugties par katru procenta daļu.
Jā katram savs, viens grib bankoties Swedbank, citam ar Private banku ir pilnīgi pietiekami. Katram savs stils. Tik pēc tam nesākat pārmest Luminoram, ka viņiem nav vienas vai otras fīčas, kuras bija Swedbankā, jo pamācīt ar vārdiem - vai tad jūs nevarat uztaisīt visi ir gudri.
Lai veicas jaunajā bankā, lai laime nekad nebeidzas un viss apmierina 100%. Tā ir jūsu izvēle.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы