www.sudzibas.lv Swedbank Bankomāts norija naudu

Swedbank - Bankomāts norija naudu

Ieliku bankomātā 510€, bet ieskaitījās tikai 460€. Uzrakstīju bankai vēstuli ar bankomāta adresi, datumu un laiku un situācijas aprakstu. Pēc dažām dienām saņemu atbildi, ka pieprasījums ir nepamatots. Izrādās, situācija nav unikāla, bez tabu ziņoja sieviete par tādu pašu situāciju - norija 50€, un nra.lv raksts, kā vīrietim norija 80€. Mainu banku un swedbank bankomātiem uzticēties neiesaku!

17.05.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

2

Комментарии (5)

B Bez_vārds 17.05.2023

tad vajag beidzot sākt oficiāli strādāt, nebūs jādzīvo pie bankomātiem. norija šim naudu :D :D :D :D varbūt jāiemācās rēķināt. Elementāri, pats varēji nepareizi saskaitīt, vai arī uzmeta nelegālais darba devējs un samaksāja mazāk. latvietim vienmēr šķiet, ka kāds viņu apkrāpj. neirotiķis :D :D :D

Chikibriki 18.05.2023

Tas bija nodokļa maksājums

S spotled 18.05.2023

Preizi, tak jaunu likumu pieņēma.

Ja darbinieks saņem naļikā - iemaksas automāts ietur :D

K Kristine_B 20.05.2023

Man bija situācija tieši ar Swedbank automātu, bet man bij Seb karte. Izņēmu 70€, bet kaut ko aizdomājos, paņēmu karti un iegāju veikalā. Pēc 2 min atgriezos, naudas protams nebija. Visi teica ka banka atgriezīs jo norija. Pēc 2 mēnešiem atsūtīja ka nauda tika pārskaitīta un nekā lieka tur nebij. Jā, varēja kāds paņemt aiz manis. Bet tas ir sekundes. Un tur neviens nebij. Biju ļoti vīlusies

I Ineta Biezā 22.05.2023

Manai vīramātei bija tā, kā viņa gribēja izņemt 750EUR Swedbank automātā, bet ievadot summu, uzrakstīja ka, kontā nepietiek līdzekļu. Pastāvēja, pa gaidīja un aizgāja mājās. Pēc tam skatās konta izrakstā nauda noņemta. Aizgāja uz Swedbank skaidrot situāciju un tur viņai pateica, ka naudu bankas automāts ir izsniedzis ar aizkavēšanos. Mamma palika bez nauda. Tālāko izskatīšanu Swedbank atteica. Lieta izbeigta.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы