LV RU
www.sudzibas.lv StockholmHealth Krāpšana, pakalpojums nav saņemts.

РешеноStockholmHealth - Krāpšana, pakalpojums nav saņemts.

27.08. Aizpildīju testu stocholmhealth.com mājas lapā, pēdējā solī tika novilkta nauda no mana konta, bet nekādus uztura plānus nesaņemu savā epastā. Sūtīju epastu, lai atgriež naudu, bet epasts tiek ignorēts, sazvanīt to iestādi nav iespējams. Vēlos saņemt naudu atpakaļ, jo pakalpojums nav noticis un nauda novilkta nepamatoti.

03.09.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 14.02.2020

Uzņēmuma Stockholm Health pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Ma

Комментарии (3)

Ventilators 03.09.2019

Apskatieties Mēstules jeb Spam sadaļu.

Tu Turkey901 03.09.2019

Ir jāņem abonements sporta klubā, uztura un treniņu plāns - pie trenera sporta klubā!
Kā arī, ir jābeidz ticēt vienradžiem un Santa Klausam!

StockholmDiet.com 05.09.2019

Labdien!

Paldies par ziņu!
Jūsu StockholmDiet.com uztura plāns tiek nodrošināts Jūsu StockholmDiet.com lietotāja profilā, kuru variet apmeklēt, izmantojot uz Jūsu norādīto epasta adreso nosūtīto linku vai apmeklējot StockholmDiet.com mājaslapu un labajā pusē izvēloties iespēju "ienākt profilā".

Atbildes uz epastiem tiek sniegtas rindas kārtībā. Operatīvākam situācijas risinājumam, lūdzu, sazinieties ar mums, zvanot pa tālruni 20023472.

Jūsu StockholmDiet.com

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы