LV RU

Stark SIA (Demontāžā) - Slikts serviss

Neieteiktu iet strādāt uz šo uzņēmumu. Kā jau visi normāli cilvēki saprot, demontāžā tu riskē ar dzīvību un, veselību, līdz ar to gribi saņemt normālu samaksu. Bet šeit tu saņem tikai 40€ un tev bļauj virsū par visu. Ja tu nokavē 20min no darba sākumā, darba devējam neinteresē kāds bija iemesls, bet viņš novilks - 5€ no darba dienas. Attieksme pret darbiniekiem ir nožēlojama. Neviens nestrādā oficiāli.

S

Комментарии (5)

V vitols 29.12.2020

Pareizi dara ka bļauj virsū un novelk 5 euro par 20min darba kavējumu.Kārtībai jābūt!

S Smokeer 29.12.2020

Nu tad ej un strādā tur, redzēsim ko Tu teiksi, kad ne tavas vainas dēļ sabiedriskie transporti kavējas. Un man nav jāskrien pie kaut kāda pamuļķa dēļ 40€. Tādi darba devēji kā viņš, ir uz, katrā stūra Rīgā un meklē tieši tādus kā Tu, kas skries kā suns un darīs visu. 👍

B Buhariks 29.12.2020

Ja esi gatavs riskēt ar dzīvību un veselību pie tam neoficiāli, bet saņemt normālu samaksu, tad ej laupīt.

S Smokeer 29.12.2020

Ja Tu esi dīvains, un esi gatavs sevi pazemot pa 40€, iedošu numuru, ej un strādā

B Buhariks 29.12.2020

Nē, tu ko, neatņemšu tev pēdējo maizi. Tas darbs ir radīts tādiem kā tu

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы