www.sudzibas.lv SMS Credit Nežēlīgs kantoris

SMS Credit - Nežēlīgs kantoris

Smscredit.lv ir nežēlīgs kantoris. Sākšu ar to, biju paņēmusi kredītu 150.00 ls, nu radās problēmas, lai visu samaksātu, protams pagarināju kredītu, tad arī griezos, ka turpmāk nevarēšu pagarināt kredītu, lai uzstaisa maksājuma grafiku, protams bija pret teica, lai pagarinu. Izstāstīju situāciju, utt. Ok, atsūta grafiku, ka mēnesī jāmaksā 40.00 ls, protams viņi pat nejautāja kādu summu varēšu pirmos mēnešus maksāt, kamēr uzlabosies apstākļi. Es viņiem lūdzu, lai samazina summu uz pusi, pret bija, Jums jāmaksā, un viss, janepildīsiet pēc maksājuma grafiku lietu nodosim tiesai. Protams Es pati maksāju cik varēju mēnesī, bet nevis kā pēc grafika. Tad tik viss sākās, draudu vēstules uz e-pastu. Un vēl uzlika klāt 127.00 ls, biju maksājusi, tāpēc tada summa, un klāt pielika 200.00ls. Iznāk tagad man vēl dubultā viņiem ir jāmaksā. Vieņiem ir tādas tiesības, kaut arī tu maksā? Kāpēc man tagad vēl 200 ls būtu viņiem jādāvina? Ja es maksāju nevis pēc grafika viņiem ir tiesības iesūdzēt tiesā? Es vairāk nezinu ko darīt.

J

Комментарии (58)

A Alise7 18.06.2012

nevelti viņi saka, 'aiznemies atbildigi un izverte visas iespejas atmaksāt kredītu':)
nedzivo vienai dienai un saproti arī aizdevējus, jo tagad daudzi apzināti paņem vairakus kredītus un tad nespej vai vispar netmaksā aiznemumu.

L LAUMA1972 19.06.2012

Ieej www.bezmaksaskrediti.lv, tur ir arī citi aizdevēji, kas nebūs tik drastiski. Bet jā, aizņemties vajag atbildīgi! :)

K Krishinjsh 19.06.2012

Ej vienkārši uz tiesu, nebaidies no tās! Tiesā piešķirs tev noteiktu summu mēnesi noskaidrojot tavus enākumus un viss. Šādos gadījumos ar firmām karot nevajag, tas nav tā vērts, labāk pa taisno uz tiesu un viss. Tur viss būs godīgi un tiksi no šīm problēmām ārā, ja karosi ar firmu tad sodus saliks tev tādus ka cena pat 5x pārsniegs sākotnējo summu, to tev vajag? Domāju ka nē.

J jana025 19.06.2012

SMScredit norēķinu daļa sāk pielietot pēc parādu piedziņu Paus konsults metodēm! Draudi, utt!

R rokijs28 11.08.2012

nevaiga aistavet kredita firmas vinas ir baditiski uznemumi kas izkrapj naudu

E eliotta 12.08.2012

esmu tikai smscredit pusee..
man vienkarshi fascine tie durakio (piedodiet), kuri nejedz izlasit ligumu pirms njem kreditu. Pirms tu njem kreditu tev ir jaapstiprina, ka esi iepazinies un esi pilnigi apmierinats ar shiem noteikumiem.. kaa vajag krediitu - taa labaa firma.. kaa krediitu nejeedz apmaksaat - taa sliktaa firma!
Kaapec gan vinjiem butu vispar janak preti tadiem cilvekiem? Doma vinjiem baigi interese tadi beedu staasti kaa tev? taadi vinjiem ir pa pilnam. Visi jau mees maakam aiznjemties, bet ar to atdoshanu ir gruuti. Liguma ir minets, ka naudu jaatdod laicigi, savadak krajas soda procenti. kada sakara, lai vinji tev izveidotu kaut kadu vle grafiku? priecajies, ka vispar izveidoja tadu un beidz pukstet, ka par daudz naudu liek maksat. pamacies matematiku, parlasi ligumu un varbut iebrauksi situacija.
vinjiem ir tiesibas tevi iesudzet tiesa un to es ari daritu, jo japarmaca vienreiz tie nabagi, kuri tikai sajedz, ka panjemt, bet atdot negrib.
"""Tiesā piešķirs tev noteiktu summu mēnesi noskaidrojot tavus enākumus un viss."" - taa nebuus... ja ir parakstits ligums, kas shaja gadijuma darbojas bez paraksta, jo kredits ir panjemts (tatad ligumam ir piekritis), tad neko nevar padarit tam ligumam. piekritis esi rikoties ka minets liguma, tad ari rikojies, un tiesa neko savadaku tur izdarit nevar. tiesa var tikai piedzit no paradnieka naudu nevis nakt preti paradniekam! Un atgadinu velreiz - izvertejiet savas iespejas atmaksat.. Ja esi debils, tad kreditu nenjem!!!

K krejums 12.08.2012

Eliota!!!Kur tada agresija?Kapec smscredit janak preti paradniekam?Tapec, ka taa vini atrak dabus savu naudu!Ja caur tiesu, tad tas bus loti, loti ilgi un vai piedzenama summa bus tada ka grib kreditors?Tiesa noteiks cik bus jamaksa ar soda procentiem[nevis ar tiem, ko sarekinaja smscredit, ja likumigi]Smscredit interese tavi bedu stasti, jo negrib, nu negrib vini tiesaties un sastadit atmaksas grafiku ir vinu interesees.Vai tik Tu nestrada saja kantori?

R rokijs28 12.08.2012

smscredit.lv ir banditu uznemus kurs nejadz pasi vainigi un no tiesas nauko baidities tev bus jamaksa tik a tu apstridi to sumu pasaki es nemaksasu soda procentus un ligum sodu tad atkal gaidi tiesas atbildi kas bus labi ja pec diviem trim menesiem.man beigas pateica ka lai samaksaju tikaij to nemto summu viss bez jepkadiem soda procentiem vai ligum soda

R rokijs28 12.08.2012

eliot man liekas tev butu japamacas ta matematika stulbais tizleni

R rokijs28 12.08.2012

vini no manis piedzit neka nevar he he ja tev alga ir uz rokas 175ls tad tiesa nogriest neka nevar jo pec likuma 1cilveka menesa minumuma istikums ir tiesi 175ls latvija ja tiesa kauko nonems tad tu vari taisit traci par nepamatotu naudas nonemsanu viss

Z zaptesburka 12.08.2012

Piekrītu eliottai.
Jana025, Tu praktiski te parādi, ka nepildi līguma punktus; smscredit darbinieki nākuši vēl pretī un piedāvājuši kādu kompromisu, bet Tu pat to neuzskati par ko tādu, pie kā jāpieturās - dari, kā nu Tev pašai sanāk, un, kad firma (pilnīgiadekvāti šajā gadījumā informē par to, ka, ja neatmaksāsi viņu naudu, tad tas viss caur tiesu ies), sūdzies, ka viss netiek pakārtots tieši pēc Tavām vēlmēm.
Smscredit nav nekāda ōmīte vai jauka kaimiņiene, kas iedziļināsies Tavās problēmās, un saprotoši tāpat vien atļaus naudu atdot vēlāk, kad nu Tev ērtāk liksies. Tu esi parakstījusi līgumu - ko tagad čakarējies par to, ka no Tevis tiek prasīts pildīt tā punktus???
Rokij28, ja Tev tik švaki ar naudu, tad - ko kredītus ņem, ja jau skaidri zini, ka nebūs naudas, ko atdot? Vispār nekādas, pat ne mazākās atbildības sajūtas nav? (Un vot šito gan nezinu, bet - vai tad tiesa skatās iztikas minimumu, nevis GMI?)

R rokijs28 12.08.2012

zaptesburka
ja tiesa skatas tiesi ta ja tev ir alga pec nodokliem 175ls tad neviena kredita iestade tev izdarit neka nevar un kada vel atbildibas sajuta credita firmas pasas vainigas nauko ar naudu svaidities apkart un dot pirmais kredits bez maksas hmm pasi vainigi tad un ja vel rekinas soda procentus ligum sodu varu apstridet kamer viniem apniks un samaksasu tikaij pamat summu viss nevaig sev atlaut kautkadai kredita firmai kapt uz galvas

E eliotta 12.08.2012

Rokij, tev ne tikai matemātika, bet arī latviešu valoda japamācās, jo sieviešu dzimtes vārds beidzas ar galotni a, es esmu eliotta, nevis eliotts. Ka jums visiem nav paveicies. Naudiņas nav un vēl kāds patiesību pateica. Nē, es nestrādāju šajā uznēmumā. Vienkārši laikam esmu viena no retajām, kura saprot šo to no lietām, nevis tukši ņaud apkārt visādos portalos par to patiesībā cik paši jūs esat stulbi. Visi jūs nabadziņus apkrapj utt. Kaut gan neviens to nedara. Nevajag pašiem būt kretīniem, zagt naudu no kreditā firmām, neatdot to un tad lielīties, kādu varoņdarbu esat izdarījuši jo viņi no jums neko nevar piedzīt.

R rokijs28 12.08.2012

eliotta

tu stulba govs pareizi ar daram kredit firmas pasas vainigas ka naudu svaida apkart nevaiga svaidities nebutu ar problemu matematika man ir laba salidzinot ar tevi tizla zose

K krejums 12.08.2012

Kreditfirmas izsniedzot naudas aizdevumu, rekinas ar to, ka bus nauda, kuru bus loti ilgi un gruti atgustama, un tada, kuru neatgus .Citadi iedomajas, ka visi atdos, maksas procentus un vinim baigi labi...Ari kreditfirminam ir jarekinas ar melno pusi-zaudejumiem!

Z zaptesburka 12.08.2012

Rokij28, Tu tagad demonstrē, ka ļaunprātīgi izmanto situāciju, ka firmas nevar no Tevis neko piedzīt... Tātad Tu šeit atzīsti, ka apzināti esi ņēmis to naudu, labi zinot, ka nevarēsi pēc tam atdot? Nu un Tu taču nedomā tā visu atlikušo dzīvi par tiem 175 ls uz rokas dzīvot, lai nekad nebūtu jāatdod tas aizņēmums + procenti? Kādreiz taču tāpat Tev būs jāatmaksā tas viss...
Un firmas nav gan vainīgas pie tā, ka kāds vieglprātīgi izturas pret līgumsaistību pildīšanu vai - vēl sliktāk - pat apzināti cenšas tās krāpt un apčakarāt, izvairoties no naudas atmaksas.

E eliotta 12.08.2012

Rokijs28 ir sieviete!!! It ka pat normala pec izskata, bet runa ka bomzis!

R rokijs28 12.08.2012

kas teica ka es tikaij uz 175ls stradaju tas man tikaij liguma darba ta rakstits lai nav problemu ar nodoklu inspekciju kredita firmas pasas viglpratigi isija savu naudu nevaiga jau dalat to naudu tad ar nebus problemu.un ja kada kredita firma medzinatu atnemt man no tiem 175ls ja butu tad es varetu traci taisit jo to nedrikst darit viss kas to zina driz ka parastas bankas ari kredita iestades driz izmirs jo bez manis citi kas ir parad tadam baditiskam iestadem netmaksas saksies naudas trukums kredita iestadem bankroti jo vairums kas teiksim prada 10.000ls vai ari vairak vienkarsi pasludina sevi par maksat nespejigiem un viss kredita firmas vai bankas vairs neka izdarit viniem nevar

E eliotta 13.08.2012

bezceriigs gadiijums...

R rokijs28 13.08.2012

eliotta tiesi ta tu esi bezceriga ar savam iedomam

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы