www.sudzibas.lv SMS Credit Izkrāpj naudu!

SMS Credit - Izkrāpj naudu!

Ir tāda lieta, ka biju paņēmusi smscredit.lv vairākas reizes. Nu tad paliku bez darba, bet visu laiku pagarināju kredītu, baroju var tā teikt. Pienāca brīdis, ka nepagarināju, laikam divas nedēļas biju nokavējusi. Tad atnāk uz e-pastu, lai nekavējoties apmaksātu visu kredītu smscredit.lv, un pluss vēl pielika 200 latus klāt, kopā 430 lati, Es viņu arī brīdināju, ka Esmu bez darba, vai var vienoties par apmaksu, protams bija pret, ilgi bija jālūdzās, ok atsūta maksājuma grafiku, nepajautājot man kurā datumā varēsiet, un apmēram pa kādām summa. Mēnesī 100 latus jāmaksā, pēc grafika, ja nepildīsi pēc grafika, lietu nekavējoties nodosim tiesai. Protams, kamēr nestrādāju nevarēju tādu summu maksāt, protams smscredit vēl klāt pielika 200 ls, bet maksāju vienalga pēc sava. Vai var iesūdzēt tiesā, ja maksāju arī katru mēnesi? Es nezinu ko ar viņiem darīt, draudi arī nāk uz e-pastiem. Kā ir cietiem?

S

Комментарии (11)

L lilly 15.06.2012

Nevaru pateikt neko sliktu, man arī gadījies tā, ka paliku uz laiku bez naudas līdzekļiem, bet padomāju laicīgi un uzrakstīju viņiem vēl līdz tai dienai kad maksājums būtu jau kavēts. Izvelējos vienkārši pagarināt maksājumu lidz brīdim kamēr neatradīšu darbu, sanāca gandrīz 6 mēn., bet ko darīt, kad ņem kredītu jarēķinas ar to, ka jebkurā gadijumā viņu vajag atmaksāt laicīgi. Kad cilvēks zaudē darbu nav taču tā, man liekas na naudas nav vispār, savādak Jums nebūtu naudas arī samaksāt par internetu un uzrakstīt te sudzību :) Ja domāt laicīgi, tad nebūs problēmu.

R rutina 15.06.2012

Nu galīgi neticās, ka pr 2 nedēļu kavējumu pierēķināja 200 Ls klāt. Kāds te dikti melo :)

S saunaas 15.06.2012

Neviens te neko nemelo! Un problēmas tika risinātas uzreiz! Ja nezieniet paklusējiet

L liencuks 15.06.2012

jāapzinās uz ko parakstās...labu laiku atpakaļ pašai bija nepieciešamība aizņemties pie viņiem, nekādu problēmu, aizņemos un atdevu laikā...loģiski, ka viņi plēš tos, kuri kāvē vai nemaksā laicīgi...
bet par jautājumu, šaubos, ka līdz tiesai var nonākt-tādā veidā viņi iebaida, lai ātrāk maksā...Nav tur nekāda tiesa, vnk tiec (kredītu)melnajā sarakstā, ja tā var izteikties...

Y YoYo 15.06.2012

Ar ātro kredītu ņemšanu lielas pieredzes nav, bet esmu pētījis šo kompāniju noteikumus.
Visai skaidri rakstīts, ka nedod dievs sāksi kavēt atmaksu, tad skaitītājs sāk griezties nenormāli. Vai ir jābūt +200Ls pa 2 nedēļām stipri šaubos. Katrā ziņā pēc likuma ir tā, ka soda procenti NEDRĪKST pārsniegt pamatsummu. Ja tā notiek, tad procenti (pēc likuma) vairs netiek uzrēķināti.
Par situāciju: Ir pilnīgi skaidrs, ka Jūs cenšas iebiedēt, lai ātrāk maksājat. Uz tiesu viņi nav ieinteresēti lietu virzīt, jo:
1)Ja lieta ir procesā % vairs netiek rēķināti;
2)Ja neesat ļaunprātīgi izvairījusies no parādu atmaksas, tad tiesa pārsvarā lemj parādniekam labvēlīgi - jāatmaksā pamatsumma ar kaut kādiem %, bet ne visu ko uzrēķinājuši kredītdevēji.
3)Tiesas ir pārpildītas ar civillietām un cik zinu, tad šobrīd lietas jau tiek reģistrētas uz 2014.gada pavasari.
Tomēr iesaku pielikt visas pūles, lai pēc iespējas ātrāk šo situāciju atrisinātu un nav jākļūst par kredītiestāžu "vergu".

S saunaas 15.06.2012

Bet tiesā nevar iesūdzēt, kaut arī maksāju?

K krejums 15.06.2012

Ko tu baidies no tiesas???Vismaz viss bus likumigi un nebus tev tie briesmigie procenti jamaksa!

S saunaas 15.06.2012

Bet smscreti.lv ne tikai ar mani izrikojās tā, bet ar paziņām arī, kaut maksā. Šodien bija saraskte ar smscredit.lv, uzrakstīju to, lai sūdz tiesā, bet no tā arī apklusa, nebija vairāk atbilde!

Y YoYo 15.06.2012

Tiesā var iesūdzēt, bet viņi nav ieinteresēti šo situāciju risināt caur tiesu jo:
1) kā jau teicu, tad viņi zaudē milzīgo uzrēķinu;
2)tiesa ilgi jāgaida;
3)ja ir tiesa, tad procentus vairs NEVAR rēķināt!
No tiesas nevajag baidīties, cietumā neieliks, bet ja turpina šantažēt, tad sakiet, ka sarunas tiek ierakstītas un var tikt izmantotas tiesā.

Likumsargs 15.06.2012

Ir stipri vienkāršāks variants!
Palūdziet lai jums uztaisa maksājumu grafiku piemēram uz pusgadu. Viņi protams jums atbildēs, ka viņu noteikumi un līgumi to neparedz. Saprotiet, viņi ir ieinteresēti lai jūs maksātu tās pagarinājuma maksas, jo tā viņi sev pelna, bet tā ir naudas izmešana, jo reāli naudu jūs maksājat, bet parāds dzēsts netiek. Tad palūdziet vēlreiz maksājuma grafiku, protams, ka atkal tiks atteikts un lūgs maksāt pagarinājuma maksu. Tad Jūs pasakiet, ka rakstīsiet sūdzību PTAC. Domāju, ka pēc šādiem vārdiem, jums maksājumu grafiku uztaisīs ļoti fiksi, jo viņi nav ieinteresēti, lai par viņiem būtu sūdzības PTAC, jo tieši PTAC ir tā iestāde, kas izsniedz licences viņu darbībai.
Cik man zināms, tad šāda shēma ir nostrādājusi un ne vienu reizi vien!

L lvbbb87 19.06.2012

man gan vini patīk...nepaspēju nomaksāt.paarinu, dārgi, bet ko darīt, līgumu lasīju.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы