LV RU

SIA Firewood company - Krāpšana

Informācija visiem, kas plāno sadarboties ar uzņēmumu Sia Firewood Company, Bauskā, uzņēmuma īpašnieks Kaspars Jakubonis, tel.28292434.
Nekad nemaksājiet šim cilvēkam priekšapmaksu par produkciju (žāvētu malku) , kuru viņš it kā ražo. Ja iedosiet naudu avansā, tad nesaņemsiet ne preci, ne naudu atpakaļ. Cilvēks ar labi attīstītu fantāziju, prot stāstīt pasakas, ka par naudu iepirkti zāģbaļķi, bet malkas zāģis salūzis un ražošana apstājusies. Viss jau būtu ticami, ja šīs pasakas jau nestāstītu 5 mēnešus. Aizbraucām apskatīties uz viņa "Ražotni" Bauskā aiz motormuzeja, izrādās, viņš tur neesot redzēts jau gadiem.
Šis blēdis biznesa sarunās prot radīt uzticamu iespaidu, esot gādīgs ģimenes cilvēks, sabiedriski aktīvs sportists utt.
Don`t trust kaspars jakubonis, he is liar.

Z

Комментарии (5)

Sigita Bronze 29.03.2018

Pēc jebeļa jau redzams, ka krāpj cik var.

M Matra Marta 29.03.2018

Ja purns viņam,taka armijas zabaks!

M mcgrady353 12.04.2018

Pēc kurām sejas daļām jūs secinat par to vai ir krāpnieks vai nav. Pat situāciju nezinot vienkārši maujat kā govis barā.

Bomboklak 12.04.2018

Čalis torķī vienkārši nofočēts.

M mcgrady353 12.04.2018

Kāds pamatojums ir sūdzībai, avansa rēķins vai kaut kas tamlīdzīgs? Nav? Tad tā ir viena maza cilvēciņa personīgās skaudības izpausme. Jo vieglāk ir citu nolikt nekā pašam attīstīties.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы