LV RU

РешеноSētas Aura SIA - Krāpšana

Sveiki visiem. Uzmanieties no firmas SIA "Sētas Aura" valdes loceklis Matīss Tolks. Nodarbojās ar betona pakāpienu un citu betona izstrādājumu ražošanu un uzstādīšanu. Vis sākās ar to, ka meklēju cilvēkus, kas nodarbojās ar pakāpienu izveidi un atradu Matisa sludinājumu ss.com. Mani ieinteresēja, jo par viņu neatradu sūdzības. Tā viņu sazvanīju visu izrunājām uztaisīja līgumu. Matīssu lūdza pārskaitīt avansu pusi, lai var sākt pakāpienu izveidi. Tas ir pieminēts arī līgumā. Pirmā nedēļa, Matiss sola iestrādāt pamatni, ok. Paiet nedēļa nekas nav izdarīts. Matīss sola uz nākamo nedēļu un protams atkal nav nekas izdarīts. Solās vel pēc nedēļas atbraukt, esot vel viens objekts pa ceļam pie manis un tad var apvienot abus. Atkal tukša solīšana. Zvanu matīssam viņš solās pats ierasties pēc nedēļas, jo strādnieki viņu esot pievīluši. Nu ok ar cerību gaidu, bet kārtējo reizi atkal matīss mani uzmet un neirodās. Zvanu viņam, bet neceļ uz sms neatbild. Zvanu no cita nummura tad pacēla. Teicu, ka termiņi tūlīt cauri ar ko viņš atbildēja vienaldzīgi, ka visu saprotot un tā saruna beidzās. Nu termiņi cauri, bet matīss visam uzliek mīksto. Nu vienīgā iespēja ir brīdināt citus līdzpilsoņus neuzķerties uz šo firmeli. Griezīšos policijā ar iesniegumu un protams pie advokāta, lai ceļ prasību tiesā. Ja tomēr kādam ir bijis kontakts ar šo firmu un problēmas, tad atstājiet komentāru.

Жалоба успешно разрешена haizivs4444 09.12.2020

Veicām vienošanos.

H

Комментарии (17)

S Saule 125 13.12.2020

Identisks gadījums arī mums. Pievienoju jau sūdzību.

H haizivs4444 14.12.2020

Ja nav noslēpums cik jums viņš parādā?

S Saule 125 17.12.2020

Nosūtīju Jums vēstuli. Jums pakāpienus uzlika?

S Saule 125 14.12.2020

Nosūtīju Jums ziņojumu.

O OPED 18.12.2020

pievienojos ar identisko scenāriju

S Saule 125 19.12.2020

Nu jau izskatās, ka esam 3 apkrāpti, man nav vēl ne nauda atdota, ne lievenis izbūvēts.

S Saule 125 19.12.2020

Nu jau izskatās, ka esam 3 apkrāpti, man vēl nav ne nauda atdota ne lievenis izbūvēts.

O OPED 19.12.2020

mūsu gadījumā jau esam no līguma parakstīšanas 3 mēnēšus klausijušies ieprikšminētās atrunas par strādniekiem,u.tt.. pēdējā bija par salu - redz betonēt nevarot... :)
+vel ir radušies papildus zaudējumi dēļ viņu aizsāktā darba..

un visi kurzemnieki?

S Saule 125 19.12.2020

Mums identiski, termiņš bija 1.septembris,varbūt kaut kā varam sazināties ar Jums?

N normandy 08.01.2021

Mums ar tas pats ar žoga izbūvi iesniedzām policijā un PTAC sūdzību.

H haizivs4444 08.01.2021

Tas neko neatrisinās, ir jaiet uz tiesu un jaiesniedz prasība tā maksā pāris eiro un vis. Tas jadara visiem kopā un tad būs rezūltāts. Viņam sliktāk mums būs labāk.

N normandy 08.01.2021

Ja policija ierosinās lietu par tīšu krāpšanu, tad viņam draud kriminālatbildība. Tā kā policijā iesniegumu noteikti vajag no visiem iesaistītajiem. Tiesā arī var sniegt, bet kaut ko atgūt būs grūti, jo firma visdrīzāk tukša.

H haizivs4444 08.01.2021

ar tiesu izpildītāju viņam aprakstīs mantu. viss jau ir izrunāts, jašurī tik uz tiesu un tur visu smalki apskaidros kas jaiesniedz, lai viņu paņemtu aiz olām. kā tu pierādīsi, ka tā ir krāpšana mīļo cilvēk? ar pliku iesniegumu un konta izrakstu? tiesā būs vieglāk, jo tur iesniegsi līgumu, bet vel ir pavēste viņam jaizsūta par līguma pārtraukšanu tas maksā 5eiro. tad ir dots laiks kautkur 11dienas, ja nemaksā tad uz tiesu un hopā ar līgumu, konta izrakstu. tas arī viss, neslinkojam.

S Saule 125 08.01.2021

Protams jāsniedz, cik beigās mēs esam kopā? Visi laikam Kurzemnieki?

H haizivs4444 08.01.2021

nezinu, bet esmu no tā gala. runāju ar advokātu viņš prasa komisiju, bet to var izdarīt paši tas sanāks 7x lētāk nekā pie viņa.

O OPED 08.01.2021

Matīsam esot ierasta prakse šitā darboties, vismaz kuldīgas policijā pat vārdu nepasakot zināja kurš tas ir.
Bet te jau izskatas ka lielos apmēros apzadzies.

Vai tas ko mainitu ja ietu rakstīt kolektīvu iesniegumu policijā?

H haizivs4444 08.01.2021

nē pa taisno uz tiesu ar prasību par parāda piedziņu to var vienalga kurš vai fiziska vai juridiska persona. visa informācija ir ievākta no advokātiem. ja nav žēl nauda tad var caur advokātu, bet tas pašam jaizvērtē. jo policija tur neko nevarēs izdarīt, kaut viņš būtu izkrāpis 10000eiro. paši iemaksājam viņa kontā naudu. reāli caur civiltiesu un ja tad viņš nemaksās ar tiesu spriedumu tad ar tiesu izpildītāju nu tur viņam būs galīgi čābīgi, jo tie noraksta mantu. tas vis ir papīru darbs, bet ja nebūsim slinki tad tam cilvēkam plāni klāsies, kad būs plusā visi tiesu darbi jaatmaksā ja tiesa apmierinās prasību. taka Matīss sen ir informēts, bet viņš nebaidās, jo vel nav pienākusi pavēste no tiesas. cilvēki mīļie neslinkojiet, bet uz tiesu prom tur viņiem ir sekretāres, kas visu apskaidros kā un kas jadara.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы