LV RU
www.sudzibas.lv Salidzini.lv Atbalsta krāpniekus

Salidzini.lv - Atbalsta krāpniekus

Salidzini.lv atbalsta krapnieku uznemumus - ka proffit.lv - karbotex.lv un pēc pēdējam sūdzībam saportu kad ir jau nākusi klat vel veikali šai afērai. Ir pilns internets ar sūdzībam
kur tiek izkrāpta nauda caur šiem interneta veikaliem, bet salidzini.lv atļauj viniem reklamēties sava majas lapa ar precem kuram Cena ir neadekvāti zema - nav nekur pasaule tādas Cenas viņu noraidītājam precem. Es rakstīju sūdzību un brīdināju salidzini.lv par to kad notiek atklāta krāpšana šajos veikalos, bet atbildi nesaņemu.
Ka var klaji ignorēt pazīmes par krāpniecību un neizņemt šos
veikalus ara?
Es dodu vairāk ka 100% garantiju kad pēc kada laila bus informācija masu medijos par to kad ir apkrāpti neskaitami pircēji un viniem netiek atgriezta nauda.
Bet šeit vismaz bus ieraksts par to kad ir laicīgi brīdināta salidzini.lv un kad viņi ir piedalījusies šajā krāpšana.

N

Комментарии (1)

H Helsu 15.09.2020

Tas ir veikalu piedavajumu salidzinasanas portals ar vertejumiem un cilveku atsauksmem. Pasam pircejam jaizverte no kura pardeveja butu jaiegadajas prece. Tiesi salidzini. Lv lauj labak izsprast no kuriem Komersantiem butu jaizvairas. Pirms pirksanas ir jaizverte vai konkreta cena par preci nav neiespejami zema un ja notiek krapsana javersas jau pret konkreto komersantu. Tik pat labi google varetu tiesat, ka lauj likt krapnieku reklamas.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы