www.sudzibas.lv SAC Tērvete Slikts serviss

SAC Tērvete - Slikts serviss

Iepriekš rakstīju par nepieskatītiem bērniem bērnu nodaļā. Situācija ir nedaudz uzlabojusies,bet vēl aizvien nav atrisināta. Auklītes darba dienās pa naktīm vēl aizvien nav,bērnus pa nakti periodiski aprauga medmāsas-pilda auklītes pienākumus nesaņemot par to atalgojumu,savus darbus,kuri prasa precizitāti,atstājot otrajā plānā,tādējādi riskējot ar 186 vecīšu dzīvībām! Izskatās,ka šajā iestādē vadībai uzspļaut uz klientu drošību,dzīvību un aprūpes kvalitāti-galvenais taču ir EKANOMĒT. Sertificētas māsas netiek novērtētas un tiek pārslogotas ar blakus pienākumiem.

Комментарии (37)

K koko džambo 04.10.2017

Laikam šitā kantora vadībai nav paveicies, kolektīvā iemetušās čūskas, kurām nav drosmes pateikt acīs visu ko domā un galvenais izklausās, ka nekādu risinājumu pašām arī nav! Mums arī pilna slimnīca ar šitām sertificētjām bābīņām, kurām maksā 1,5 likmi par to, ka naktīs neguļ mājās, bet guļ darbā :) Veiksmi vadībai pret šito līdz tikai kaitēkļu indētāji!
Strādāt vajag nevis čikstuļot, cik izpētīju, tad šitajā sacā medicīniskā aprūpe pat nav paredzēta, tas nozīmē, ka naktīs laikam to sertificēto bābiņu nemaz nevajag!

ž Žane Zigulaita 04.10.2017

Koko džambo laikam neizprot situācijas nopietnību,bet tukši "kuļ salmus"-lai tikai varētu paspīdēt. Laikam jau arī viens no ekanomētājiem uz cilvēku drošību,dzīvību un kvalitāti. Cerams,ka jūsu radiem nenāksies nokļūt šajā iestādē. Lai jums dzīvē veicās!

K koko džambo 04.10.2017

Žane, gan laikam uzņemas ilnu atbildību, pat tad, kad guļ? Jāiesaka vadībai, lai pavēro kamerās ko tās medmāsas dara darba laikā par kuru maksā 1,5 reizes vairāk, bet vajag piemaksāt vēl, lai aizietu pie bērneļiem :)

R rigasspoks 04.10.2017

Ja kādam manam piederīgam, ko es ievietošu paliks slikti ar sirdi, Tu izdarīsi vairāk kā iedosi zāles un izsauksi ātro palīdzību? Ko normālos apstākļos darītu visi mājās un gan jau arī nakts aprūpētāja? Vai Tu ar šo sūdzību gribi pateikt, ka Tavas kolēģes, kas vaktē vecīšus neko nedarītu, lai palīdzētu manam radiniekam?

C ciku caku 04.10.2017

Man bija mammīte šajā centrā. Nesen aizgāja mūžībā - vecums. Regulāri braucu ciemos, manai mammai ļoti patika Tērvetē bija apmierināta ar aprūpi, jo esot mīļas aprūpētājas un medmāsiņas. Par medmāsiņām man gan radās cits iespaids. Biju aizbraukusi ciemos un pirms eju uz istabiņu jāpierakstās pie dežuranta un tad eju uz medpunktu painteresēties par veselību, parasti viss ir labi, bet vina pēcpusdiena bija traka. Iegāju telpā, kur sēžmedmāsa mani sagaidīja skarba memāsa, kura neko nespēja pateikt palika dusmīga, kad palūdzu painteresēties, lai var man sniegt informāciju uz ko saņēmu noraidījumu un diezgan skarbu. Paveicās, ka atnāca otra māsiņa laikam galvenā, jo ļoti laipni un ātri visu manu paarīšanu atrisināja. Vēlējos tikai ierosināt vadībai, lai medmāsiņām varbūt pie formas būtu vārds, lai problēmu gadījumā varu sniegt konkrētu sūdzību, par konkrētu medmāsu, jo negribās sūdzēties par visām, jo citas vienmēr bija laipnas!

ž Žane Zigulaita 04.10.2017

Aprūpētājām, kas vaktē vecīšus, nav medicīniskās izglītības un pietiekamu zināšanu lai viņas varēs objektīvi izvērtēt klienta veselības stāvokli un sniegt viņam nepieciešamo palīdzību. Krīzes situācijā katrai sekundei ir dzīvības vērtība.

K koko džambo 04.10.2017

Es strādāju tādā vietā, kur pamatā visi saņem minimālo un lielākai daļai nav augst;akas izglītibas par pamata vai vidējo, bet zinu, ka visi kolēģi, ja nocirtīšu sev īkšķi vai man paliktu slikti izsauktu ātros! Es uzskatu, ka cilvēki arī bez speciālās izglītības var palīdzēt citiem un ticu, ka auklītēm vai kā viņas tur pie vecīšiem sauc sirds ir īstajā vietā un viņas nepamestu nomirt tikai tāpēc, ka nav medicīniskās izglītības! Bet par sekundēm runājot, tad vislielākā mirstība ir vietās, kur vajadzētu ārstēties - slimnīcās! Un gribētu ticēt, ka tur visiem ir medicīniskā izglītība! Es nekad nepiekritīšu, ka tad ja man maksās vairāk, kā tu raksti, tad tev pietiks laika aiziet ie bērniem un izdarīt savus īpaši rūpīgos darbus :) Ja man piemestu 100 eiro es strādātu 2xātrāk :)

ž Žane Zigulaita 04.10.2017

Varbūt nevajag pārfrāzēt nepareizi manis rakstīto. Nerakstīju-ja man maksātu vairāk tad apraudzītu bērnus. Raksta būtība ir tajā,ka māsai ir uzkrauti dažādi papilddarbi un NEATLIEK LAIKA SAVIEM DARBIEM. Jautājums:kur palikuši bērnunama personāls-ja bērnunams darbojas vēl līdz decembrim? Finansējums NOTEIKI bija iedalīts visam darbības laikam,ja tā-kura kabatā tas iekrīt? Par to ir tas stāsts. Māsas ir pieņemtas darbā veco ļaužu nodaļā nevis bērnunamā.

K koko džambo 04.10.2017

Vai tad jums pašvaldība piešķir budžetu? Jums tak mājaslapā rakstīts, ka par katru ievietoto klientu ir jāmaksā! Tātad ja jums kā rakstīts majas lapā ir 7 audzēkņi! rakstīts, ka par vienu dienu bērnam jāmaksā 19,50, tas ir 585 eiro mēnesī, tas ir mēnesī par visiem ir 4100. Skatījos, ka nodaļā strādā 5 darbinieki. ja katrs saņem minimālo kā es, tad kopā ar nodokļiem ko maksā darba devējs tas ir 2500 eiro, bērni noteikti ēd, ģērbjās, sildās, varbūt kaut kur brauc un vēl nez ko dara un gan jau lieto lētās zāles, tad noteikti paliek daudz ko iebāzt kabata! ja katrs bērns apēd 5 eiro dienā tas ir 1050 eiro mēnesī Tātad 2500 algas + pārtika 1050 = 3550 tas nozīmē, ka siltumam, drēbēm, zālēm, un izklaidēm atliek 550 eiro uz 7 bērniem! Daudz laikam vadībai ko piesavināties... varbūt pieaiciniet valsts kontroli, lai jums sirds mierīga!

J Juris_S 04.10.2017

Cepuri nost! Izrādās, ka šis koko džambo tomēr nav tik dumjš kā iepriekš likās. Izskatās,ka zina un saprot vairāk(ar savu arodskolas izglītību, apcirstiem pirkstiem un minimālo algu), par attiecīgās iestādes darbību nekā vidusmēra cilvēks. Re kā sacepušies par meitenes rakstu... Ieteiktu meitenei parakt dziļāk-te jau pa gabalu ož pēc dubultās grāmatvedības.

A Alina33 05.10.2017

Juris_S kāds sakars ar dubulto grāmatvedību. Cik lasu koko džambo normālas lietas apmēram rēķina, ko jebkurš cilvēks varēru izdomāt, uzreiz kko vairāk zina. Protams, ka sacepušuies, kad kkāda "gudrīte" te skaļi *irš, pati nezina par ko.

K kapteinis enriko 05.10.2017

Tā žane nebaidās no kolēģēm, kuras noliek par neprašām?
Laikam sevi dieva vietā iecēlusi vienīgajai svarīgs darbs un par liekām kustībām jāmaksā!
Juri vai tavos pieminētajos veikalos kādam maksā par gulēšanu?
Esmu strādājis Superneto un zinu, ka par gandrīz minimālo algu visas stundas jārukā kā robotam! Bet šeit runa ir tikai par papildus pienākumu jau apmaksātajā darba laikā! Drīz cilvēki prasīs naudu par to, ka jāsveicinās! Iesaku pastrādāt kāda no minētajiem veikaliem abiem ar Juri, tad piemaksas nenāksprātā, kad nevarēs pavilkt kājas vakarā!

K koko džambo 04.10.2017

Da aizmirsu gudreniecei uzprasīt, kā viņas piestaigāšana pie bērneļiem servisu ietekmē?

R rigasspoks 04.10.2017

Žane vari uzrakstīt, ko no auklītes pienākumiem, tu pildi? Ej apgaitā pa stāviem, kā noteikti norādīts tavā darba līgumā? Cik es zinu, tad aukītes ir maziem bērniem, bet vēl nesen kaut kur lasīju, ka Tērvetes bērnu nodaļā siko nemaz nav! Un bērni no 14. gadu vecuma drīkst dzīvot, bez pastiprinātas uzraudzības, kas nozīmē, ka pie viņa durvīm nedežūrē aukle :) Bet smagāk ir ja bērni jums pirmajā stāvā, tad kādam vēl pie loga jādežūrē, lai neiekāpj kāds bandīts! Bet Uzraksti Žane, ko tev jādara papildus un paskatīšu, ko no darba likuma Tev ieteikt?

K koko džambo 04.10.2017

Interesanti tā bērnu uzraugāma telpa ir tālu? Atņem daudz laika no darba medmāsai?

K koko džambo 04.10.2017

Interesanti, ja vienlaicīgi slikti būtu 5 cilvēkiem Žane palīdzētu visiem pieciem? Ņemot vērā, ka tur esot 186 klienti, diez vai visi vienā istabā :) Nu nevajag pārspīlēt!
Es iedomājos, ja tā nabaga vadība, katru nakti nodrošinātu auklīti (cik bērniem, to nekur neizlasīju) tad sūdzībās noteikti rakstītu Vadība nedomā ar galvu un izšķērdē naudu, dēļ dažiem sīčiem! Cilvēkiem jau tāda daba sūdzēties par visu un visiem :)

K koko džambo 04.10.2017

Bet man arī nav med izglitiba, man tikai arodene, ja atstāšu mājās un aprūpēšu, tad, ko man jāveic izmeklēšana no kā slikti vai jāsauc ātros?

K koko džambo 04.10.2017

Tā Tu arī neatbildēji, kādus papildus pienākumus Tu veic? Tikai runā par naudu un budžetu... varbūt uzjautā vadībai?

J Juris_S 04.10.2017

Koko džambo tiešām ir KOKO DŽAMBO ! Nav spējīgs saprast elementāro. Meitene raksta,ka ir pieņemta darbā veco ļaužu nodaļā,bet tiek nodarbināta papildus bērnunamā-turklāt bez samaksas. Paskaidrošu savādāk: ja vienā ēkā ir divi veikali 1.RIMI 2.SUPER NETO, meitene ir pieņemta darbā RIMI, bet viņa tiek nodarbināta arī SUPER NETO-turklāt bez samaksas. Tagad koko džambo, padomā pats-vai tu būtu gatavs stāties meitenes vietā un strādāt uz tādiem noteikumiem? Es noteikrti nebūtu ar mieru. Ieteiktu meitenei iesaistīt darba inspekciju šīs problēmas risināšanā.

K koko džambo 04.10.2017

Ja palasa mājaslapu nešķiet, ka vienā ēkā būtu divi uzņēmumi :)

K koko džambo 04.10.2017

Bet Juri, ja Tev būtu divi veikali, kuri piederētu abi Tev un vienam nosaukums saulīte, bet otram mēnestiņs vai tad, ja kādu būtu nepieciešams aizvietot tu nepiedāvātu otra veikala darbiniekiem to darīt?

J Juris_S 04.10.2017

Vienam saimniekam var būt vairāki uzņēmumi,bet katram uzņēmumam ir sava grāmatvedība... Tā tam būs būt!

K kapteinis enriko 05.10.2017

Un viens ofiss, kur viena un tā pati grāmatvede rēķina algu :)

ž Žane Zigulaita 05.10.2017

Par iestādes grāmatvežiem ir atkal cits stāsts. Regulāri kolektīvā kāds tiek apkrāpts:stundas nesakrīt,amata alga pēkšni uzrādās cita,svētku stundas pazūd,pēc slimošanas darbinieks ir kļuvis par iestādes parādnieku,aizejot pēc algas lapiņas grāmatvede apjūk un nezina kuru lapiņu darbiniekam ir jāizsniedz,tā var turpināt bezgalīgi.

K koko džambo 05.10.2017

Žane tiešam būs strāājusi par velti, ierosinu vākt ziedojumus, bet tad sūdzību ieraksti ziedot.lv :)

A Alina33 06.10.2017

Žane Zigulaita tu varbūt vienkārši esi pārāk stulba un nesaproti kā aprēķina algu, ja piemēram ir atvaļinājums, slimība vai svētki.
"aizejot pēc algas lapiņas grāmatvede apjūk un nezina kuru lapiņu darbiniekam ir jāizsniedz", kas tas par argumentu, ticu, ka kādreiz varbūt sajauca, pieņemu, ka tas varētu būt jo vienkārši ienāk un pat nestādās priekšā, es savā darbā vispār 3/4 kolēģu nepazīstu un tā jau ir tikai jūsu vaina, ka nepasaka vārdu uzvārdu, tas nekas, ka 50 reizes redzēta uz pieres jau nav rakstīts "sūdzambībele Žane Zigulaita".

K koko džambo 04.10.2017

Bet par Juri noteikti būs gudri teikt, ka viņš noteikti strādā sudzibas.lv, jo viņam interese ir par visu :) Un pievienojās visiem, kuri sūdzās!

K koko džambo 04.10.2017

Tu Juri uzskati, ka cilvēks ar arodizglītību ir idiņš, kurš neko nevar?

A Alina33 05.10.2017

Žane Zigulaita davai pastāsti par saviem pienākumiem, ko tu parasti dari, ko tu tur tik nenormāli dari papildus? Un jā, cik es zinu, tad tur nav nekādi mazie bērni, kuriem nepieciešama auklīte 24/7! Un P.S. NAV TĀDS VĀRDS EKANOMĒT! Izskatās, ka jāiet vēl pamacīties uz skolu, nevis jāstrādā algotu darbu...

K kapteinis enriko 05.10.2017

Brīžiem liekas, ka mūsu valstī cilvēki ir tikai skolotāji un mediķi, jo viņiem mūžīgi jāceļ algas, jāpmaksā virstundas un visādi brīnumi, kamēr pārējo tautu varturēt uz minimālās algas un darba pienākumos ielikt visu, kas ienāk prātā un kad ko pateiksi, tad ej jo tavā vietā būs kāds cits! Bet tie učuki un mediķi laikam neraujās uz intensīvu darbu privātajos uzņēmumos, jo to slodzi reti kurš reāli var izturēt!

I incis_mincis 05.10.2017

Mobings ir psiholoģiskā terora veids. Parasti mobings sākas ar konfliktu. Ja šis konflikts netiek laicīgi un efektīvi atrisināts, tad tas, kam ir statuss, vara, spēks, citu kolēģu atbalsts, savu oponentu pārvērš mobinga upurī. Žane ir kļuvusi par mobinga upuri un taisnību viens nevar izcīnīt. Pat melns kļūst par baltu ja to apgalvo bars.

K koko džambo 05.10.2017

Atvaino, bet melnu neviens nekrāsotu par baltu, ja taisnību meklētu savā uzņēmumā, nevis sudzibas.lv!

ž Žane Zigulaita 06.10.2017

Taisnību? Koko džambò,iestādei jau ir tikai viena taisnība-tam kurš augstākā amatā,to pierādīja pēdējā sapulce. Visiem mutes aizbāza,neļāva izteikties. Viens teikums:ja kas nepatīk variet iet prom. Tā tiek novērtēts aprūpes personāls!

A AmandaK 09.10.2017

Ar ko Tev interesanti aizbāza muti, ar vecu zeķi? Ja nevari normāli izteikties, tad piekritīšu, beidz smirdēt kkādā sudzibas.lv un ej prom!

D darbs24/7 05.10.2017

Arī mūsu aprūpes iestādē pāris gadus atpakaļ bija medicīnas māsas nakts laikā. Diemžēl ņemot vērā valstī notiekošo medmāsas trūkst un nodrošināt šādu aprūpi ir tikpat kā nereāli, jo nav kadru. Sākām reformēt un pāriet un dienas medicīnisko aprūpi, bet saskārāmies ar lielu pretestību, jo medmāsas nevēlējās pieņemt 8 stundu darba laiku, pat pie nosacījuma, ka darba alga nesamazināsies. Ņemot vērā smago stāvokli mēs tomēr veicām reformas un pārgājām uz dienas medicīnisko aprūpi. Ko es ar šo visu vēlos pateikt, mūsu medmāsas, kuras nepiekrita strādāt pēc jaunā darba laika paralēli strādāja vēl divās citās vietās, kur arī bija diennakts grafiks. Saprotiet paši tas nozīmē, ka šīs medmāsas strādāja 5 - 6 diennaktis nedēļā un tas ir tikai normāli, ka medmāsas naktīs reāli guļ, jo viņas jau nemaz citādi nevar. Gribētu piezīmēt, ka vidējā alga medmāsai pirms nodokļu nomaksas ir 600 - 800 eiro lauku reģionos tātad šādi strādājot pelna 1800 - 2400 eiro uz papīra. Es tikai ceru, ka tas ir tā vērts 75 % laika pavadīt darbā, lai vienu vai divas dienas nedēļā pavadītu mājās. Un no tā visa izriet tikai tas, ka ja cilvēks strādā 72 stundas no vietas viņš nevar citādi, kā iebilst pret reālu darbu naktīs! Un varu pat piekrist, ka runa nav par naudu, bet tikai cilvēcīgi par nogurumu! Ceru Žane, ka tomēr radīsi risinājumu savai problēmai un ar savu nogurumu darbā nesabojāsi to 186 cilvēku mājvietas slavu, tikai tāpēc, ka tava izvēle ir biusi risināt savas problēmas publiski. Saku paldies savām medmāsām,kuras ar savām problēmām atnāca pie manis! Augsti vērtēju cilvēkos drosmi un atklātību un drosmi runāt atklāti. Ticu, ka apsēžoties pie viena galda ar savu direktori, jūs būtu ieguvuši vairāk, kā šīs smazgas internetā par visiem jūsu darbiniekiem! Veiksmi!

A alisejankovska 06.10.2017

"Auklītes darba dienās pa naktīm vēl aizvien nav,bērnus pa nakti periodiski aprauga medmāsas-pilda auklītes pienākumus nesaņemot par to atalgojumu,savus darbus"
Kaut ko esmu dzirdējusi par šo situāciju no drauga, kurš tur strādā. Tur jau tā tie bērni kopā man liekas kādi padsmit! 2kārt, visi bērni darba dienas brauc uz internātskolām, paliek šķiet viens bērns pa darba dienām, kurš ir 16gadīgs, ko Žane Zigulaita tur pieskata un par ko viņai vajadzētu papildus piemaksu?

R ritao 06.10.2017

Žane Zigul AITA...just saying

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы